Neler Yeni

Çözüldü✓ 3500 TL Monitör önerisi

Kutary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Salih
Bütçe
3500
Merhaba arkadaşlar ben bir monitör almak istiyorum bütçem max 3500 TL 165 hz istiyorum GamePower markasını gördüm
Sizce alınır mı bilmiyorum onun yerine daha iyi monitörler varsa yazarsanız sevinirim 🙏

Son düzenleme:

GodlyPain

80+ Bronze
Gamepower alma, arkadaşın attığı DELL'i al

AEROXUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet Metin
Merhaba arkadaşlar ben bir monitör almak istiyorum bütçem max 4500 TL 165 hz istiyorum GamePower markasını gördüm
Sizce alınır mı bilmiyorum onun yerine daha iyi monitörler varsa yazarsanız sevinirim 🙏
Öncelikle GamePower markasından uzak durunuz tavsiye etmem. Tam olarak ne için kullanacaksınız ve hangi çözünürlükte istediğinizi belirtirseniz daha detaylı yardımcı olabiliriz. Arkadaşın attığı 240 hz monitörü de alabilirsiniz tavsiye ederim DELL kaliteli markadır.4500 TL bütçe 165 hz için çok.

Kutary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle GamePower markasından uzak durunuz tavsiye etmem. Tam olarak ne için kullanacaksınız ve hangi çözünürlükte istediğinizi belirtirseniz daha detaylı yardımcı olabiliriz. Arkadaşın attığı 240 hz monitörü de alabilirsiniz tavsiye ederim DELL kaliteli markadır.4500 TL bütçe 165 hz için çok.
Teşekkür ederim oyun için kullanacağım fiyatı 3500 olarak güncelliyim en iyi parayı ayarlıyamadım. :)

Kutary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3.5k diye sevindim 5k çıktı 😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konulara yanlış şeyler atmayın.
Abi arkadaş zaten 4500 lira için atmıştı ben fiyatı guncelledim parayı ayarlayamadim :)

Top Bottom