Neler Yeni

3500x Wraith Prism ile boşta

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Eren özdemir
boşta 50-60 derece arası normal mi ? arkada chromeden 15 gb dosya iniyor. o kadar

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
işlemcinin termal macunu yeni mi çok yada az sürmüş olabilirsiniz bezelye tanesinin yarısı kadar olacak fanları dönmüyor olabilir psu yetersiz geliyor olabilir fanın bir ayağı oturmamış olabilir başka bir şey gelmiyor aklıma o soğutuyla bu değerler çok.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,143
İsim
Jarvis-M
değerler fazla

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Eren özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
işlemcinin termal macunu yeni mi çok yada az sürmüş olabilirsiniz bezelye tanesinin yarısı kadar olacak fanları dönmüyor olabilir PSU yetersiz geliyor olabilir fanın bir ayağı oturmamış olabilir başka bir şey gelmiyor aklıma o soğutuyla bu değerler çok.
pc hazır sistem olarak aldım. kasanın hava akışı iyi. core temp programı ile ölçtüm ama sürekli saniyelik 6-7derece gidip geliyor. hangi programı önerirsiniz

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Çok kötü. Zaten termal macun sürülü geliyor. Bezelye tanesi kadar yetmeye biliyor Termal macuna göre değişir. Ayakları tam oturdu'mu fanın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

MSI Afterburner öneririm.
PC hazır sistem olarak aldım. kasanın hava akışı iyi. core temp programı ile ölçtüm ama sürekli saniyelik 6-7derece gidip geliyor. hangi programı önerirsiniz

Top Bottom