Neler Yeni

39.000 Türk Lirası bütçe Hazır veya Toplama sistem önerisi ( Mouse + Monitör )

Mustafaer

80+ Bronze
750 fazlasına msı versiyonu var 31736 yapıyor + 7k monitör mouse denk düşmüyor tüh
Hocam ben biraz daha monitör bakayım msi almanızı şiddetle tavsiye ederim daha ucuz monitör bulup haber edeyim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zotac iyi bir markamı değil? :D
Msi Asus gigabyte alırsın kafan rahat eder bu anlamda iyi değil hocam

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Metin Kardaş
Hocam ben biraz daha monitör bakayım msi almanızı şiddetle tavsiye ederim daha ucuz monitör bulup haber edeyim hocam

Msi Asus gigabyte alırsın kafan rahat eder bu anlamda iyi değil hocam
ya şuan olduğum ortam tam değil https://www.dfsbilgisayar.com/msi-r...ddr6x-256-bit-ekran-karti?ref=akakce&v=1.58.4

bu linki koyunca fiyatları bi toplar mısın sana zahmet ben mi ynalış hesaplamışım göreyim

Grande Terim

80+ Silver
39.000 Türk Lirası bütçeyle sistem toplama önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Oyun oynayıp video kaydı alacağım sonra render yapacağım. Profesyonel edit yapmam muhtemelen.

Analiz - Office - Premier programlarını kullanacağım.

Valorant - Fifa23 gibi oyunları oynuyorum fakat bilgisayarım eskiydi o yüzden yeni bilgisayarla hikayeli oyunlar güzel oyunlar oynarım. Önerilerinizi bekliyorum.

MONİTÖR + MOUSE + SİSTEM
34000 lira yapıyor

Mustafaer

80+ Bronze
ya şuan olduğum ortam tam değil https://www.dfsbilgisayar.com/msi-r...ddr6x-256-bit-ekran-karti?ref=akakce&v=1.58.4

bu linki koyunca fiyatları bi toplar mısın sana zahmet ben mi ynalış hesaplamışım göreyim
Toplarım hocam fiyatını yazarım buraya

34000 lira yapıyor
Biraz Render profesyonel edit vesaire yapacağı için daha iyi işlemciler bakıyoruz hocam

Hocam 31000tl çıkıyor psu koymamışsınız onada 1000tl eklediğimizde 32000tl yapar

Mustafaer

80+ Bronze

Biraz Render profesyonel edit vesaire yapacağı için daha iyi işlemciler bakıyoruz hocam

Hocam 31000tl çıkıyor psu koymamışsınız onada 1000tl eklediğimizde 32000tl yapar
Attığım ilk monitörle birlikte 39000 yapıyor tam mouse 500tl olunca 39500 oluyor Mouseyi Performax gaming Xorak alırsanız ben kullanıyorum gayet iyi 39150tl gibi bir fiyata sistemi kapatırsınız

Grande Terim

80+ Silver
Hocam forumlarda sorunlu ekran kartlarında msi ve Asus gibi kartları pek görmedim ben Zotac 40 yılın firması ancak bir Asus bir msi değil
doğru bir msi bir asus değil fakat çok iyi bir markadır sorunlu ekran kartıda şansa bağlı

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Metin Kardaş

Profesyonel edit yapacağım mı yazmışım, yanlış yazmışımdır, yapmayacağım yazcaktım.

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Metin Kardaş
Profesyonel edit yapacağım mı yazmışım, yanlış yazmışımdır, yapmayacağım yazcaktım.
Profesyonel edit yapmam muhtemelen yazmışım, yanlış anlaşılabilecek bir şey bu haklısınız profesyonel edit yapmayacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,601
Üyeler
156,517
Son üye
faruk234A
Top Bottom