Neler Yeni

3D printer için USB kamera önerisi

ShEWkHi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şevki Barış Ünsal
3D Printer'ı uzaktan izlemek için bir USB kamera arıyorum. Maksimum bütçe 1200TL. Şimdiden teşekkürler.

Aykut D.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ErayAtlatan
Yurtdışından almak istersen Linkteki kamerayı tercih edebilirsin. Gayet verimli bir kameradır.
Bu linkte sarı sitede satan bir satıcıdan.

ShEWkHi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şevki Barış Ünsal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yurtdışından almak istersen Linkteki kamerayı tercih edebilirsin. Gayet verimli bir kameradır.
Bu linkte sarı sitede satan bir satıcıdan.
Galiba yurtdışından alacağım sepette çıkan vergi dışında herhangi bir vergi öder miyim? gümrükte kalma riski nedir? daha önce amazon ile yurtdışı çok alışveriş yaptım ama ilk defa aliexpress kullanacağım

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Berk Era
raspberry pi ve üzerine entegreli minnacık bir kamerayla basit bir setup kurmuştum. hem uzaktan izleyebiliyordum hemde kamere eğer spagetti(baskı bozulunca havaya yazılan flamentler) tesbit ederse otomatikmen durduruyordu. uzaktan baskı verebiliyordum falan filan.

şimdi fiyatlar ne oldu raspberrylerde bilmiyorum ama komple böyle bişeyde yapabilirsin.

ShEWkHi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şevki Barış Ünsal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
raspberry pi ve üzerine entegreli minnacık bir kamerayla basit bir setup kurmuştum. hem uzaktan izleyebiliyordum hemde kamere eğer spagetti(baskı bozulunca havaya yazılan flamentler) tesbit ederse otomatikmen durduruyordu. uzaktan baskı verebiliyordum falan filan.

şimdi fiyatlar ne oldu raspberrylerde bilmiyorum ama komple böyle bişeyde yapabilirsin.
yapmayı düşündüm fakat gerçekten pahalıya patlıyor yazıcım zaten yeni nesil sadece baskı kaydı almak istiyorum biraz daha araştırmam lazım galiba creality nebula biraz kötü gibi

Top Bottom