Neler Yeni

4 gb ekran kartı yeterlimi

Korkusu50

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mikail
Sistemlere bakıyorum çoğunluğu 4gb ekran kartı acaba 4gb bir ekran kartı için artık yeterlimi

Altunsoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
veysel emre altunsoy
Sistemlere bakıyorum çoğunluğu 4gb ekran kartı acaba 4gb bir ekran kartı için artık yeterlimi
eğer orta seviye bir sistem olacaksa kullanılır ancak ılerıye donuk bır yatırım olmaz yenı oyunlar artık yuksek derece ekran kartı kullanıyor oyunları yuksek fpslerde oynama şansın olmaz buteye baglı olarak 4 gb secılır ama iyi bir oyun deneyimi için artık 6 gb ekran kartıları almak lazım yenı nesıl gpu almak ılerıye donuk yatırım olur

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,855
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Genel olarak neredeyse her oyun için yeterli.
Ancak az önce izlediğim Call of Duty Warzone oyununda RX 580 8GB'lık ekran kartı ile test yapılıyordu ve oyun bu 8GB VRAM'in 7.5 GB'ını kullanıyor.Yan ileriye dönüklük açısından 4GB tercihi biraz kötü olabilir.

VooneX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Mehmet Akif
Genel olarak bu zamanda yeterli.Bazı oyunları ultra ayarlarda bazı oyunları low 1080p gibi ayarlarda oynama yeterli olur.Ama geleceğe dönük olmaz.Üstüne biraz daha ekleyebiliyorsan iyi olur.6-8 gb olması gayet iyi olur.İlerde gb vesaire artırırlar zaten(standart olanları) mesela şu zamanlarda 11gb 16gb vesaire var daha üstüde var ama sana şu zamanda 6 yada 8 gb yeterli olur.Güvenilir yerlerden 2.nci elde alabilirsin.(SAHİBİNDEN,GET ÖRNEK VERİLEBİLİR araştırabilirsin)

Fatih AGS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Fatih AGS
Asus dual rx580 oc 4gb kullanıyorum iyi ve perfonslı üstelik freesync2 özelliği var. 3500₺ sistem için yeterli

İyi bir işlemci ve iyi denilebilecek bir 4gb ekran kartı ile güzel sonuçlar alabilirsin. İşlemci ve ekran kartını bir bütün olarak düşünebilirsin. Aralarında dayanışma var.

Top Bottom