Neler Yeni

4 Gönüllü Forum Moderatörü Alınacaktır.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,243
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Geçmiş mesajlarda uyarı verilmiş fakat bu uyarıya kulak asılmadığı için tekrar belirtmek isterim:
Konuyla alakasız mesaj yazmayın.

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
yeni konu acmak icin ugrasmak istemedim burdan sordum. ha yeni konuda acabilirim sorun yok
Konu başlıklarına uygunsuz mesaj yazmak yasak. Ya bütçene uygun sistem önerisi iste, ya da Abdullah Hacıgül'e özel mesaj atarak isteğini belirt. Gereksiz mesajlar ile moderatörlük başvurusu yapanların mesajları arada kaynıyor, hem de konu gereksiz yere 100 sayfa oluyor.

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
@Vesemir
@hadwiger
@rdeMStakeN
4. Yü bilmem ama bu şekilde bence çok güzel olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaşım 23. Uzun süredir forumdayım ve aktifim. Önceki konuda da ilk başvuru yapanlardandım. Kendi konu ve mesajlarımda yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine uyarak konuşmaya çalışıyorum. Bu görevi iyi yapabileceğimi düşünüyorum.
Tekrardan gönüllüyüm.

Yaşım 23. Uzun süredir forumdayım ve aktifim. Önceki konuda da ilk başvuru yapanlardandım. Kendi konu ve mesajlarımda yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine uyarak konuşmaya çalışıyorum. Bu görevi iyi yapabileceğimi düşünüyorum.
Tekrardan gönüllüyüm.
Kendi 4. Adayımı buldum :)
Vesemir
Hadwiger
Rdemstaken
ErenXPG-ROG

Son düzenleme:

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
19 yaşındayım. Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim ve gün içinde uzun süreli aktiflik sağlıyorum. Önceki moderatör alım konusuna da başvuru yapmıştım.
Henüz kısa süredir foruma üyeyim, hiç şansım yok gibi ama yine de şansımı deneyeyim 😄. 19 yaşındayım, bilgisayar mühendisliği okuyorum. Donanım Arşivi'ni geç keşfettim o yüzden kısa süredir üyeyim. İnsanlara elimden geldiğince yardım etmeyi severim, bu yüzden forum sitelerinde vakit geçiririm. Yardım ederken de yardım ettiğim kişinin doğru bilgiye ulaşmasına önem veririm. Herkes her zaman doğruyu bilemeyebilir, yardımlaşmayı seven birisi doğru olarak bildiği yanlış bir bilgiyi başkasına aktarabilir. Kendi bildiğini kanun bilip, konunun dışına çıkıp huzur bozanlar olabilir. Böyle istenmeyen durumları forum kuralları çerçevesinde engellemek ve uygun düzeni sağlamak istediğim için moderatör olmak istiyorum. Önümde benden daha deneyimli ve foruma uzun süredir üye olup diğer üyeler tarafından sevilip sayılan adaylar varken seçileceğimi zannetmiyorum ama yine de şansımı denemek istedim. Belki yazdığım bu mesaj gelecekteki moderatör alımlarında beni biraz daha ön plana çıkarır 😄.

MufoTr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Muaffak Alagöz
Arkadaşlar selamlar, geçen ay 2 gönüllü moderatör alım duyurusu yaptım lakin yüzyüze eğitim tekrar başladığı için başvuru fikirleri değişen olabilir diye tekrar gönüllü mod. alım paylaşımı yapıyorum.

Min 16 yaşında forumda vakit geçiren üye banlamaktan ziyade forumu adam banlamayacak duruma getirecek kişiler aramaktayız. Görevleri ağırlıklı olarak yanlış açılan konu başlığı ve Türkçenin katledildiği konu yazılarını editlemek ve üyeye gereken uyarı cezasını vermek.
Dostum 25 yaşındayım ve bol bol vaktim var, bir düşün istersen.

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar selamlar, geçen ay 2 gönüllü moderatör alım duyurusu yaptım lakin yüzyüze eğitim tekrar başladığı için başvuru fikirleri değişen olabilir diye tekrar gönüllü mod. alım paylaşımı yapıyorum.

Min 16 yaşında forumda vakit geçiren üye banlamaktan ziyade forumu adam banlamayacak duruma getirecek kişiler aramaktayız. Görevleri ağırlıklı olarak yanlış açılan konu başlığı ve Türkçenin katledildiği konu yazılarını editlemek ve üyeye gereken uyarı cezasını vermek.
@cagan_32 @Vesemir @Mert Özkaya @DonanımFikir (Mayıs'ta mı ne tam 16 oluyor.) bu dörtlü yakışır.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom