Neler Yeni

3 Yeni "GÖNÜLLÜ" Forum Moderatörü Alınacaktır.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar forumda üye banlamaktan ziyade ılımlı şekilde forumun düzenini sağlayacak gerekli çeki düzeni verip rapor sistemine bakacak gönüllü mod arkadaşlar alacağız.

BURASI ÖNEMLİ: Arkadaşlar alımları GÖNÜLLÜ olarak istiyoruz ve başvuru yaşı min 16 olmalı

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Emre
Arkadaşlar forumda üye banlamaktan ziyade ılımlı şekilde forumun düzenini sağlayacak gerekli çeki düzeni verip rapor sistemine bakacak gönüllü mod arkadaşlar alacağız.

BURASI ÖNEMLİ: Arkadaşlar alımları GÖNÜLLÜ olarak istiyoruz ve başvuru yaşı min 16 olmalı
Gönüllü olarak yapabilirim. Yaş 25

alake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Bilal Yalçın

Abi lol Rank bronz 2 yaş 12 ben Cok istiom

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
Yaş 23. Uzun süredir forumdayım ve elimden geldiğince aktifim. Şimdiye kadar forumda yanlış bilgilendirme vs. bir kaç hatam olmuş olabilir geçmişe dönük ama kendimi forum sayesinde geliştirebildiğimi düşünüyorum. Yazım kurallarına uymaya dikkat ediyorum. Dediğiniz görevleri hakkıyla yerine getireceğime inanıyorum.
Ben de gönüllüyüm.

Son düzenleme:

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Genellikle forumda aktifim(çoğunlukla öğlen 2 ile gece 4 arası). Aktiflik konusunda bir sıkıntı olmayacaktır. Mod olursam aktifliğim daha da artacaktır.
Adaletli davranacağımı düşünüyorum.
Forumda ilk zamanlarımda hatalarım oldu mazur görün.
Seri bir şekilde başlık editleme ve uyarı puanı verme işini de yapabileceğimi düşünüyorum.
Eğer sizler uygun görürseniz bu işi seve seve yaparım. Gönüllüyüm.
Yaşım 17.

Son düzenleme:

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Emre
Gece geç saatlere kadar aktifim ve bu aralıkta yardımcı olabilirim. Mod eğitimi ardından.
20 Y/o young talent :)

Recep_Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,362
İsim
Recep
Valla hocam her saat her gün forumdayım.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
ılımlı şekilde forumun düzenini sağlayacak gerekli çeki düzeni verip rapor sistemine bakacak gönüllü mod arkadaşlar alacağız.
Sayın @Abdullah Hacıgül ve Değerli Forum Yönetimi, Uzun aylardır forum içerisinde bulunmaktayım ve Eylül ayından beri İnternetle ilgili sorun yaşayan birçok kullanıcıya yardımım dokunmuştur. Çok sayıda faydalı rehberim de bulunmaktadır.

15 Yaşındayım ve günümün tamamını bilgisayar başında geçiriyorum. Forum da hep arkaplanda açık oluyor. Hatta ITD İsminde bir kulüp bile kurduk. Ortak olarak internetle ilgili teknik konulara yardımcı oluyoruz.

Aradaki 1 yaş farkını görmezden gelmeyi kabul edebilirseniz seve seve moderatör olurum.

İyi geceler, Teşekkürler. Cevabınızı bekliyorum.

LinkedIn başvurusu gibi olmuş olabilir ama resmiyet ile samimiyeti bir arada severim.

Son düzenleme:
Top Bottom