Neler Yeni

4 Yeni IMAX Salonu Daha Açılıyor!

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
IMAX bir başka. Ben bütün sinemaları aynı sanıyordum. Abim beni Adana'da IMAX'e götürmüştü. Çok güzeldi, çok beğenmiştim. IMAX'in çoğalmasına sevindim.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Enes Altunışık

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,699
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Umarım Avatarın 3. filmini IMAX te izleyebilirim IMAX çok başka bir şey

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali yılmaz
Geç bile kalındı aslında ama. Malum ekonomide sinema kültürü yok gibi bir şey artık. Arkadaşlarımla toplaşıp filme bile gidemiyorum yani. Ben iyi kötü tek gitmeye çalışıyorum. Ve cidden imax bambaşka. Fiyatına değiyor bence. Bursadaki şuanda olan bile iyi 4k vs olursa tuzlu olur belki ama ses sistemi filanda yenilenirse değer diye düşünüyorum

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Enes Altunışık
Geç bile kalındı aslında ama. Malum ekonomide sinema kültürü yok gibi bir şey artık. Arkadaşlarımla toplaşıp filme bile gidemiyorum yani. Ben iyi kötü tek gitmeye çalışıyorum. Ve cidden imax bambaşka. Fiyatına değiyor bence. Bursadaki şuanda olan bile iyi 4k vs olursa tuzlu olur belki ama ses sistemi filanda yenilenirse değer diye düşünüyorum
Pek anlamıyorum ama sinema fiyatları cidden lüks derecesine gelecek kadar arttı. Ayda bir gitmek bile cebi yakıyor yani. Enflasyonun bu sektörü bu kadar etkileme sebebi bazı filmleri yurt dışından getirtmemiz mi?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,976
İsim
MehmedVII

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,057
İsim
Oğuz Oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adana'da var ama hiç gitmedim. Bir film için o kadar para veremem
IMAX çok farklı deneyim sunuyor. Bazı filmler için verilir çünkü hayatın boyunca bir daha o filmi imax'de izleyemeyebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pek anlamıyorum ama sinema fiyatları cidden lüks derecesine gelecek kadar arttı. Ayda bir gitmek bile cebi yakıyor yani. Enflasyonun bu sektörü bu kadar etkileme sebebi bazı filmleri yurt dışından getirtmemiz mi?
Bazı mi? IMAX fimlerinin hepsi yurtdışından.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Enes Altunışık
IMAX çok farklı deneyim sunuyor. Bazı filmler için verilir çünkü hayatın boyunca bir daha o filmi imax'de izleyemeyebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı mi? IMAX fimlerinin hepsi yurtdışından.
Sinemaların genel pahalılığından bahsetmiştim. İmax özelinde zaten dediğün gibi filmlerin hepsi yurtdışından.

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali yılmaz
Sinemanın maliyeti elektrik faturası bulunupu alan ki çoğu avm de değerli alanlarda. Katılan kişi sayısı. Vs. Misal dün filme gittim tektim filmde. Bir kişi için büyük ihtimalle zarardır ama totalde kar ediyorlardır. Fiyat fazla çünkü. Ama aslında fazlada değil ilk dediklerime bakarsan anlaşılır gibi. Bi kafeye gidip kahve çay içmek gibi bişey buda aslında. Çay ucuz olsada ona orada brlli şartlarda ulaşman para eder asıl.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,475
İsim
Hacı
Kayseri ye ne zaman gelir?

kırmızışarapp

80+ Silver
Top Bottom