Neler Yeni

40 K Telefon Önerisi

noadaffy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Ü CİVAN
Bütçe
40000
Merhaba dostlar iyi forumlar;

Şuanda aktif olarak Xiaomi Note 8 Pro kullanıyorum 3 yılı geçti batarya şarj tutmuyor ara ara donuyor ayar ediyor ama halen güzel seviyorum.

40k Bütçem var Xiaomi 13 Pro 512 Gb düşünüyorum telefonun Çift uygulamaları çok kullanıyorum banka vs özellikle

Gürcistandanda alma ihtimalim var İphone Almak istiyorum ancak cok kısıtlayıcı android daha cazip geliyor Alternatif öneri var mıdır teşekkürler

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hep dile getiyorum, top seviye cihaz alıyorsanız eğer bir kısıtlayıcı şey yoksa IOS'dan şaşılmaması gerekiyor. Orta ve giriş seviyeside Android daha mantıklı.

şahin doğan

80+ Platinum
13 Pro yerine S23 Ultra daha mantıklı geliyor.

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı

Şuanda aktif olarak Xiaomi Note 8 Pro kullanıyorum 3 yılı geçti batarya şarj tutmuyor ara ara donuyor ayar ediyor ama halen güzel seviyorum.

40k Bütçem var Xiaomi 13 Pro 512 Gb düşünüyorum telefonun Çift uygulamaları çok kullanıyorum banka vs özellikle

Gürcistandanda alma ihtimalim var İphone Almak istiyorum ancak cok kısıtlayıcı android daha cazip geliyor Alternatif öneri var mıdır teşekkürler
Hocam cihaz 38 bin TL ama ön kamerası 1080p 30fps

noadaffy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Ü CİVAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hep dile getiyorum, top seviye cihaz alıyorsanız eğer bir kısıtlayıcı şey yoksa IOS'dan şaşılmaması gerekiyor. Orta ve giriş seviyeside Android daha mantıklı.
Aslında sırf kamera ve değer kaybetmeyen telefon olarak gördüğümden iphone düşünüyorum ancak Çift uygulama ve hacking tarzı uygulamaları cok kullanıyorum Özellikle Bankalar İşim gereği babamın aynı bankadaki hesapları vs
Mesaj otomatik birleştirildi:

13 Pro yerine S23 Ultra daha mantıklı geliyor.
Samsung hep telefon yavaşlatıyor diye biliyorum bundan dolayı soru işareti

Hocam cihaz 38 bin TL ama ön kamerası 1080p 30fps
Senin tavsiyen nedir hocam

şahin doğan

80+ Platinum
Xiaomi'nin berbat arayüzü ve sürekli sorun çıkartmasındansa yavaşlayan Samsung'u tercih ederim.

noadaffy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Ü CİVAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Enes Buğra Damar

gidebilme şansın varsa avrupa taraflarına git iphonu ordan al tax free alırsın %20 burda açtırma masrafı 6k daah ucuza geleceğine eminim hatta yurtdışı görmüş olursun

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,732
İsim
Oğuz
iPhone 14 pro alırdım ben olsam.

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Aslında sırf kamera ve değer kaybetmeyen telefon olarak gördüğümden iphone düşünüyorum ancak Çift uygulama ve hacking tarzı uygulamaları cok kullanıyorum Özellikle Bankalar İşim gereği babamın aynı bankadaki hesapları vs

Senin tavsiyen nedir hocam
Samsung s23 ultra( arkadaşımda s20 fe var onda bile kasma sorunu göremedim s23 ultra hayli hayli iyidir diye düşünüyorum) veya iphone 14 pro alın hocam bu bütçede ben olsam iphoneden şaşmam huawei mate 50 proda önerebilirdim ama onlarda google desteği yok diye biliyorum.

Yanakay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Metin Vardar
ön kameraya apple ve samsung harici hiç bi firma önem vermiyor s23 ultra yapıştır gitsin.

noadaffy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Ü CİVAN
Samsunglarda çift uygulama özelliği mevcutmudur

şahin doğan

80+ Platinum
Top Bottom