Neler Yeni

4000 TL'ye kadar telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Derin
Şu an elimde Redmi Note 8 var, telefon yavaşladı ve şarjı günü çalışmama rağmen zar zor çıkarmaya başladı. 2 sene anca gitti telefon o yüzden biraz bütçeyi arttırıp 4-5 seneyi çıkartacak bir telefon almak istiyorum. Aklımda POCO X3 Pro, Realme 8 Pro var. Çok oyun oynayan biri değilim. Tek isteğim şarjının uzun gitmesi ve hızlı olması. Uzun seneler götürmesini istiyorum bi de. Sizin önerilerinizi de bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
umut şahin
Şu an elimde Redmi Note 8 var, telefon yavaşladı ve şarjı günü çalışmama rağmen zar zor çıkarmaya başladı. 2 sene anca gitti telefon o yüzden biraz bütçeyi arttırıp 4-5 seneyi çıkartacak bir telefon almak istiyorum. Aklımda POCO X3 Pro, Realme 8 Pro var. Çok oyun oynayan biri değilim. Tek isteğim şarjının uzun gitmesi ve hızlı olması. Uzun seneler götürmesini istiyorum bi de. Sizin önerilerinizi de bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
knkm poco x3 pro gayet güzel telefon tavsiye ederim

En İyi Cevap
3
Dostum X3 Pro senin için hata olur.(Kendim X3 kullanıcısıyım) Çünkü şarj süresi arıyorsan amoled ekranlı, büyük batarya ve hızlı şarj özellikli bir şey aramalısın. X3 İPS ekrandan kaybediyor. Mi 11 lite veya note 10 pro indirimi bekleyebilirsin. Yok dersen Samsungda da bir model var.
Not: X3 Güzel ama telefon seçiminde en önemli etken kullanım amacıdır o yüzden saçma öneri yapmayın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,479
Üyeler
156,785
Son üye
EdArda
Top Bottom