Neler Yeni

4070 Ekran Kartlı Sistem Toplar Mısınız?

ConquerorXIV

80+ Gold

ConquerorXIV

80+ Gold

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
aynen 4070 ile 4k oyna sen hahaha
@Nquyen tartışmaya gerek yok be reisler sistemi toplayamadık parçalara karar veremedik. Gaming gen den almayı düşünüyorum. Enazından bir kaç parçala toplasak. Yakında laptop iadesi gerçekleşecek ve sipariş verip mağazadan teslimat ile almaya gideceğim. 3 gün montaj süresi veriyorlar. Gittiğimiz gibi yapmıyorlar

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Selim
aynen 4070 ile 4k oyna sen hahaha

@Nquyen tartışmaya gerek yok be reisler sistemi toplayamadık parçalara karar veremedik. Gaming gen den almayı düşünüyorum. Enazından bir kaç parçala toplasak. Yakında laptop iadesi gerçekleşecek ve sipariş verip mağazadan teslimat ile almaya gideceğim. 3 gün montaj süresi veriyorlar. Gittiğimiz gibi yapmıyorlar
Fark ettiysen cevap bile vermedim :) ama o sistem güzel 32 GB yapın çiçek gibi kullanırsın ben de 7500f 32gb var zaten bende RTx4070 eklemeyi düşünüyorum

ConquerorXIV

80+ Gold
gamingeni boşver gamegarajdan demonte al kendin topla zorlanmazsın tekrar konu açarsın yardımcı oluruz toplamana sana tavsiyem bu olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

cahiller ile tartışmaya girmiyorum bu arada.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
gamingeni boşver gamegarajdan demonte al kendin topla zorlanmazsın tekrar konu açarsın yardımcı oluruz toplamana sana tavsiyem bu olur

Reis ben gamegarajı biliyorum tanıdıklarım da var ama tercih etmiyorum tercih etmeme sebebim bana kalsın. Orada pek kaliteli markalar da yok adını duymadığımız markalar var çoğunlukla

Fark ettiysen cevap bile vermedim :) ama o sistem güzel 32 GB yapın çiçek gibi kullanırsın ben de 7500f 32gb var zaten bende RTx4070 eklemeyi düşünüyorum
Ben anlamıyorum reis hangi parça hangi parçayla uyumlu. Bana bi tane toplayıver. Gaminggen den. Gaminggen de istediğim gibi güzel model kasa bulamadım uyguna büyük ihtimal kasayı başka yerden alıp kalan parçalar gaminggen alıp kabul ederlerse orada montaj yaptırıcam

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu

Sinerji de güzel bir sistem buldum ama 1 2 parçayı istediğim parçayla değiştirmeye izin vermiyor maalesef

ConquerorXIV

80+ Gold

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu

ConquerorXIV

80+ Gold
pahalı bu alınmaz

sen istanbuldasın değil mi ?

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
pahalı bu alınmaz

sen istanbuldasın değil mi ?
Değilim ama gidip alıcam. Bu sistemi kendimiz toplasak 61k tutuyor. Bazı parçaları marka olarak değiştirip fiyatı biraz düşürmek mümkün ama yine bu fiyata yakın bir fiyata düşer anca

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,908
Üyeler
141,646
Son üye
Zwolf0w
Top Bottom