Neler Yeni

4500 TL bandında bir sistem önerisi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bayram Eren Gözüaçık
Bütçe
4500
4500 bütçem var 4500ü fazla aşamam sistem önerir misiniz?

AEROXUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet Metin

Bu bütçelerde kendin akakçeden dahi dizdigin zaman bütçeyi aşıyorsun en azından ben beceremiyorum düşük bütçelerde çünkü dandik markalar kullanmıyorum, uzun ömürlü ve sorunsuz olsun istiyorum ancak hazır sistemlerde bu bütçeleri yakalayabiliyorsun. Örnek bir kaç tane attım. İnceleyebilir, youtubetan ekran kartı ve işlemciyi aratarak performanslarına bakabilir kendine uygun olanı bulabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bayram Eren Gözüaçık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bu bütçelerde kendin akakçeden dahi dizdigin zaman bütçeyi aşıyorsun en azından ben beceremiyorum düşük bütçelerde çünkü dandik markalar kullanmıyorum, uzun ömürlü ve sorunsuz olsun istiyorum ancak hazır sistemlerde bu bütçeleri yakalayabiliyorsun. Örnek bir kaç tane attım. İnceleyebilir, youtubetan ekran kartı ve işlemciyi aratarak performanslarına bakabilir kendine uygun olanı bulabilirsin.
Neden ryzen 1600 vs sistemlerden okumadınız çok anlamıyorum da aynı fiyat bandındaydı farkları nedir?

AEROXUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet Metin
Neden ryzen 1600 vs sistemlerden okumadınız çok anlamıyorum da aynı fiyat bandındaydı farkları nedir?
Ryzen 5 1600 çok ısınıyor, soğutamıyorsun ve i3 10100f karşısında güçsüz kalıyor. Sizin bütçenizde en sağlıklısı 10100f toplamak.

Top Bottom