Neler Yeni

4500 Tl ye kadar İos telefon önerisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Emre Efendi
Dostlar öncelikle herkese Hayırlı Günler.

Konunun başlığından anliyabileceğiniz üzere 4500tl civarı apple telefon almak istiyorum önerileriniz alayım,Tekrardan Teşekkürler.

Şuan kafamda 7plus 32gb var (depolama konusunda bilinçli kullanıcı olduğum için sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum,en kötü fotorafları pcye aktarırım.Onun dışında sizce ikinci el,garantili,sağlam bir iphone bulabilirmiyim yada ikinci el 4500tl telefonlara mı yönelmeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum.

Daha önce Samsung,Sony,Lg olarak android tecrübelerim oldu, android çok kötü olduğundan değil ; ios kullanmak için appleye geçmek istiyorum Tekrardan teşekkürler önerilerinizi bekliyorum...

MrMurat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Murat Çeler
2.el garantisi olan xr almanı tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Emre Efendi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2.el garantisi olan xr almanı tavsiye ederim

Öncelikle yanıtın için teşekkür ederim.

1. sorum İkinci el olarak hangi siteleri önerirsiniz.
2. sorum az çok sahibinden,letgo dan baktığımda 4500 tl 8 plus ı zar zor buluyoruz :D.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
32 gb apple telefon ben almam hafıza arttılamadığından bence en az 64 gb almanı tavsiye ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Emre Efendi
32 gb apple telefon ben almam hafıza arttılamadığından bence en az 64 gb almanı tavsiye ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...modeller-iphone-7-plus-128-gb-831851639/detay

Buna ne diyorsun, ve bu satıcı hakkında bir bilgin vs. varmı aynı ürünün 20 kere ilanını koymuş :D

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,623
İsim
Enes Koç
İlla ios ise 2.el 8Plus bulursanız alın 4500 Liraya temiz xr zor gibi ama bulursanız xr da olur 7plus almayın artık çok eskide kaldı be :)

Konunun başlığından anliyabileceğiniz üzere 4500tl civarı apple telefon almak istiyorum önerileriniz alayım,Tekrardan Teşekkürler.

Şuan kafamda 7plus 32gb var (depolama konusunda bilinçli kullanıcı olduğum için sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum,en kötü fotorafları pcye aktarırım.Onun dışında sizce ikinci el,garantili,sağlam bir iphone bulabilirmiyim yada ikinci el 4500tl telefonlara mı yönelmeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum.

Daha önce Samsung,Sony,Lg olarak android tecrübelerim oldu, android çok kötü olduğundan değil ; ios kullanmak için appleye geçmek istiyorum Tekrardan teşekkürler önerilerinizi bekliyorum...
Easycep.com a bakmanı tavsiye edebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Emre Efendi

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,623
İsim
Enes Koç
Bende iphone 7 vardı 2000 e sattım kasası çizikdi biraz hem güncel cihazlar değil alınmaz bence 4500 e farklı markalarda çok fazla iyi cihazlar var dediğim gibi illa ios cihaz isterseniz 8plus aşşası almayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Emre Efendi
Bende iphone 7 vardı 2000 e sattım kasası çizikdi biraz hem güncel cihazlar değil alınmaz bence 4500 e farklı markalarda çok fazla iyi cihazlar var dediğim gibi illa ios cihaz isterseniz 8plus aşşası almayın.
SEBEP ?

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,623
İsim
Enes Koç
Dostum 4500 Tl iphone 8 8 plus bulabilrsin o yüzden alma diyorum bütçen 3000 tl değilki :) İkinci elden bahsediyorum bu arada 32 gb yetmez onuda düşün iyi günler

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
GöktuğAKSULAR

easycep diye bir yer var hicbirsekilde oradan alısveris yapmadım ancak bazı bilinen youtube kanalları onun ile ilgili video cekıyor bakabılırsın iphone 8 3700 TL

Top Bottom