Neler Yeni

4500 TL ye monitör + kulaklık + klavye

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Berat Tekin
bütçe o kadar yok elimde değil 100 hz buldum

ikinci el gram güvenmiyorum
En fazla ne kadar çıkarabilirsiniz hem ekipman hem monitöre ve kafanızdan toplam ne kadar harcamak geçiyor

mustf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mustafa yiğit
Model D iyidir mouse olarak, fakat DA Essential ile attığınız kulaklik modelleri kötü.
ucu kulaklık ve klavye önerisi varmıdır gerçi kulaklığa bişey dememişziniz ama birde mouse u yazmayı unutmuşum başlığa pardon
Mesaj otomatik birleştirildi:

En fazla ne kadar çıkarabilirsiniz hem ekipman hem monitöre ve kafanızdan toplam ne kadar harcamak geçiyor
5k en fazla pc lerde iyi midir? gerçi onun için ayrı forum gerekiyor ama baktırmıştım watmann felan yersin dediler düzeltiliyormuş pc ile ekipmanlar toplam 20k oluyo yani

Mouse ile klavye kötü. Attığım uclulere bakın. Ayrıca mouse'da olacağını belirtmemissiniz başlıkta.

olurmu

Son düzenleme:

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Berat Tekin
ucu kulaklık ve klavye önerisi varmıdır gerçi kulaklığa bişey dememişziniz ama birde mouse u yazmayı unutmuşum başlığa pardon

5k en fazla pc lerde iyi midir? gerçi onun için ayrı forum gerekiyor ama baktırmıştım watmann felan yersin dediler düzeltiliyormuş pc ile ekipmanlar toplam 20k oluyo yani

olurmu
Hm bence monitör konusunda beni dinle kalan parayla illa bişeyler alırsın yani bişey açıkta kalmaz kolay kolay

mustf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mustafa yiğit
Hm bence monitör konusunda beni dinle kalan parayla illa bişeyler alırsın yani bişey açıkta kalmaz kolay kolay
dediğim gibi 2. el gram güvenmiyorum 100 hz yetmezmi
veya 120 bulsam ucuz

Heimlich

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,027
Üyeler
140,750
Son üye