Neler Yeni

🔥İndirim 46 TL'ye Xeon X3440 İşlemci Almak ! (GÜNCELLENDİ)

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Selamlar, dostlar bugün sizlere 32 TL'ye Xeon X3440 işlemcisini almayı göstereceğim.
Bu işlemciyi bilen biliyor 4 GHz frekans da RX 580'i besliyor 1080P çözünürlükte.
1156 Pin soket yapısı ve 4 Core 8 Thread ile fiyatına göre mükemmel bir işlemci.
İşlemcinin linki burada.

1-Öncellikle Aliexpress'in 31 Mayıs 2021 tarihine kadar devam eden 'Ödül Kardeşliği'
kampanyasından yararlanacağız bu kampanya ile 10$ = 76.80 TL bir kupon elde edeceğiz.
Bu kod alması gayet basit ve kodun nasıl alınacağını @Mert Özkaya detaylı bir şekilde anlatmış.
https://forum.donanimarsivi.com/konu/aliexpress-bedava-10-dolar-kupon-nasil-alinir.259880/

2-İşlemciyi alacağımız linke giriş yapıyoruz ve sepete ekliyoruz. Ardından sepete girince kod zaten
otomatik olarak seçiyor seçmez ise kendiniz el ile seçebilirsiniz.
Kod indirimi uygulandığında fiyatımız yaklaşık 32 TL'ye düşüyor ve ödememizi yapıyoruz.

3-Adres vb. girip ürünü satın aldıktan sonra minimum vergi ödemek için satıcıya şu mesajı atıyoruz.
'Could you write $3 on the package for customs tax?' bu cümlenin anlamı ise.
'Paketin üstüne fiyatı 3 dolar olarak yazabilir misiniz ?'
Bu sayede ürün gümrükte 3 dolar olarak gözükecek ve 10-15 TL arası bir vergi alınacak.

Evet dostlar bu işlemciyi kendim bizzat bu fiyata sipariş ettim ve ürün geldiğinde sizlere satıcının
paketlemesinden, kalitesinden,ve hızından bahsedeceğim geldiği zaman güncellerim konuyu.
Konumun yararlı olduğunu düşünüyorsanız reaksiyon gösterebilirsiniz.
Okuduğunuz için teşekkür ederim seviyorum sizleri. 😘🥰

Evet 22.03.2021 tarihinde kargo şubeye geldi ve 16.30 TL vergi ödedim.
Toplam maliyet 46 TL'ye denk geldi ve bu işlemci Türkiye'de 150 TL'den başlıyor.
İşlemci sistemime takılı ve şu an sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum.
Paketleme gayet iyiydi.
İşlemci özel kutusuna koyulmuş ve kat kat beyaz bir madde ile sarılmıştı.
Yani zarar görmesi çok zor.
IMG_20210325_164421.jpg

Son düzenleme:

Avolay

80+ Gold
Minnak bi soru ? Bu kartın slotundaki anakartlar maksimum kaç mhz ram desteği veriyor? 2400den azsa alınmaz bence

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Minnak bi soru ? Bu kartın slotundaki anakartlar maksimum kaç mhz ram desteği veriyor? 2400den azsa alınmaz bence
H55 ve P55 çipset destekleyen orta kalite bir anakart 1600 MHz oluyor genellikle.
Unutmayın bu işlemci 11 yaşında ve eski sistemini güncellemek veya düşük bütçeli bilgisayar toplamak isteyenler için.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Avolay

80+ Gold
H55 ve P55 çipset destekleyen orta kalite bir anakart 1600 MHz oluyor genellikle.
Unutmayın bu işlemci 11 yaşında ve eski sistemini güncellemek veya düşük bütçeli bilgisayar toplamak isteyenler için.
Biliyorum ancak RX 570le alırım falan diyecek olursa diye dedim , illa bu sistemi dizecekseniz yanına bi Hd 7870 yakışır

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,739
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Biliyorum ancak RX 570le alırım falan diyecek olursa diye dedim , illa bu sistemi dizecekseniz yanına bi Hd 7870 yakışır
Evet zaten bu işlemcinin ideali o kartlar ile kullanılmak için ama neden olmasın yanına bir RX 470,570 ?
Ram MHz yüzünden çok fark olacağını zannetmiyorum performans olarak.

lexmeno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut Öztürk
Selamlar, dostlar bugün sizlere 32 TL'ye Xeon X3440 işlemcisini almayı göstereceğim.
Bu işlemciyi bilen biliyor 4 GHz frekans da RX 580'i besliyor 1080P çözünürlükte.
1156 Pin soket yapısı ve 4 Core 8 Thread ile fiyatına göre mükemmel bir işlemci.
İşlemcinin linki burada.

1-Öncellikle Aliexpress'in 31 Mayıs 2021 tarihine kadar devam eden 'Ödül Kardeşliği'
kampanyasından yararlanacağız bu kampanya ile 10$ = 76.80 TL bir kupon elde edeceğiz.
Bu kod alması gayet basit ve kodun nasıl alınacağını @Mert Özkaya detaylı bir şekilde anlatmış.
https://forum.donanimarsivi.com/konu/aliexpress-bedava-10-dolar-kupon-nasil-alinir.259880/

2-İşlemciyi alacağımız linke giriş yapıyoruz ve sepete ekliyoruz. Ardından sepete girince kod zaten
otomatik olarak seçiyor seçmez ise kendiniz el ile seçebilirsiniz.
Kod indirimi uygulandığında fiyatımız yaklaşık 32 TL'ye düşüyor ve ödememizi yapıyoruz.

3-Adres vb. girip ürünü satın aldıktan sonra minimum vergi ödemek için satıcıya şu mesajı atıyoruz.
'Could you write $3 on the package for customs tax?' bu cümlenin anlamı ise.
'Paketin üstüne fiyatı 3 dolar olarak yazabilir misiniz ?'
Bu sayede ürün gümrükte 3 dolar olarak gözükecek ve 10-15 TL arası bir vergi alınacak.

Evet dostlar bu işlemciyi kendim bizzat bu fiyata sipariş ettim ve ürün geldiğinde sizlere satıcının
paketlemesinden, kalitesinden,ve hızından bahsedeceğim geldiği zaman güncellerim konuyu.
Konumun yararlı olduğunu düşünüyorsanız reaksiyon gösterebilirsiniz.
Okuduğunuz için teşekkür ederim seviyorum sizleri. 😘🥰
Hocam bir sorum var siz " kes onu " kampanyasında da vardınız sanırım. Ben 2 ürünü %99 indirimle kuruşla aldım vergilerle toplam 14 TL ödedim 2 ürüne. Bir ürün 2 TL diğer ürün 12 TL idi. Acaba geldikten sonra vergi öder miyim? Gümrük vergisi.

Herkes ödemez diyor ama.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
İnsanlar ucuza ürün alamazdı 🤭
Bildiğin beleş işlemci
Aynen yoksa almazdım sayende buradan pc'yi dizicem :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir sorum var siz " kes onu " kampanyasında da vardınız sanırım. Ben 2 ürünü %99 indirimle kuruşla aldım vergilerle toplam 14 TL ödedim 2 ürüne. Bir ürün 2 TL diğer ürün 12 TL idi. Acaba geldikten sonra vergi öder miyim? Gümrük vergisi.

Herkes ödemez diyor ama.

Ödeme ekranında vergisini ödediyseniz %95 ödemezsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,852
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom