Neler Yeni

.

Rulep

80+ Gold
öncedende konuşuyormuşunuz ve kızın seni sevdiğini söyle sevdiğini bilseydim konuşmazdım kızla falan diyecen artık karışık bir durum

nixc0r

80+
Kızla göz göze geldik gibi konulara açmayın böyle konular derim sinir olurum ama bu başka mesele bence arkadaştan vazgeçme
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam o iş ters hocam
Bu işin düz tarafı kalmamış ki 🤠

SigaraİçenFare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Muhammed Emin Okumuş
Instagram
@muhammed.okumuss
3C50E64F-001F-44D8-8D81-1578D877C064.jpeg

Bura.K

80+ Silver
Erkeğin tek dostu Erkektir. Bu yüzden kızı kaçırma. Şansı bulmuşken yapış.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Olayı düzgünce arkadaşına izah etmek bunu gizlemekten çok daha iyidir. Gizlemek belli bir süre etkili olabilir ama eninde sonunda patlak verecek ve asıl sıkıntı o zaman başlayacak.

mikealson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Samet
Arkadaşlar her şey çok karışık. Yakın arakdaşımın sevdiği kızın o kız olduğunu bilmiyordum. Arkadaşım çok içine kapanık bu tarz olaylarda. Bende o kızı seviyorum. Okulda bir sürü kız varken neden o ? Her neyse kızla zaten konuşuyorduk önceden. kıza tam söyledim her şeyi. Kızda sevdiğini söyledi ama arkadaşım da onu seviyormuş! Ne yapıcağım ondan başka dostum yok ona da söylemiyorum ama kızıda çok seviyorum ortada kaldım. Derdimi anlatacak biride yok o yüzden buraya yazıyım dedim.
ona herşeyi anlat sonra ikinizde dost kalın ve kızı salın boşverin

bence

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
boşver kızı, erkek adamın erkek sevgilisi olur
Erkek adam erkek sever

Arkadaşına gerçeği söylemeden önce birkaç hafta arkadaşının kız üzerindeki düşüncelerini manipüle edecek karalama kampanyaları yaparak arkadaşının kıza duyduğu sevgiyi nötrle, sonra kızı al. Arkadaşına uzun bir süre ardından durumu açıklarsın :kekw:

Top Bottom