Neler Yeni

5-10k arası 2k monitör tavsiyesi

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Mirhan Yalçın
Ee bunu yazmanın anlamı ne gelipte buraya hakaret oluyor bu dediğin
Hakaret etmek istemedim akıl yaşta deği l baştadır deyince bende şaka yapmak istedim uzamasın basit bir konu özür diliyorum yanlış anlaşıldıysam

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Serhat Kezer

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Yusuf Kaplan
Bu daha iyi değil mi ondan? 180hz. Farklı özelliği iyise tam bilmiyorum sormak istedim

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
876
İsim
eren kılıçoğlu
Bu daha iyi değil mi ondan? 180hz. Farklı özelliği iyise tam bilmiyorum sormak istedim
Dell daha iyi olması lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hakaret etmek istemedim akıl yaşta deği l baştadır deyince bende şaka yapmak istedim uzamasın basit bir konu özür diliyorum yanlış anlaşıldıysam
Tamamdır hocam benimde yanlış olduysa özür dilerim.

Zekkum

80+
Neresinde hakaret etmişim “umarım 12nin altında değilsindir yasak varda” ciddi ciddi arattım ilk çıkan konuda 12nin altını zaten tarih olarak giremiyorsun diyordu ondan yazdım banane senin yaşından sana katılmıyorum diye hakaret edecek değilim
Hocam ''eren28tr'' adındaki kullanıcıyı ciddiye alıp cevap verme engel bas geç.

Çocuğun iddaalarına sunabileceği bir kaynağı hiç olmuyor ve bildiğin burayı Telegram sohbet gurubu gibi kullanıyor.

Forum mantığını kavrayamamış sokak ağzıyla konuşan birisi olduğunu 2580 adet mesajını tek tek inceleyerek anlayabilirsin.

Eren beni her gün güldüren bir çocuk olacak bu forumda :d

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Yusuf Kaplan
Dell daha iyi olması lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır hocam benimde yanlış olduysa özür dilerim.
Bu tarz iyi bir monitör nasıl bulabilirim ve fiyat skalası nedir acaba? Çok hoşuma gitti😂

Ekler

• Screenshot_2024-06-19-01-27-55-971_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-06-19-01-27-55-971_com.instagram.android.jpg
    1.5 MB · Hit: 5

AMD.322

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Onur

Bu monitörü 3 gün önce aldım ve gayet memnunum. IPS panelden geçtim ve doğru ayarlarla IPS 'den bile daha iyi performans ve fiyat.

AMD Ekran Kartı kullanıyorsan bu monitörü önerebilirim. Geniş kapsamlı Premium özellikleri var aynı zamanda Akıllı TV olarakta kullabiliyorsun. Dahili hoparlör, RGB, Harici Kumanda vs. full dolu paket bir monitördür.

VRR ve FreeSync Premium Pro destekli bir monitör olduğu için konsol kullanıcıları içinde iyi bir seçim olacaktır.

Satın alırsanız N11 üzerinden satıcı N11 olacak şekilde almanı öneririm. (Kredi Kartlarına 3-6 Taksit vade farksız şekilde satın alabiliyorsun.)

Detaylı inceleme videosu vs. şuan yok. G7 serisinin ekstra özelliklerİ eklenmiş hali gibi düşünebilirsiniz.

https://www.epey.com/monitor/samsung-odyssey-g6-27-ls27bg652euxuf.html (Bu link üzerinden özellikleri detaylı görebilirsiniz.)
Hocam bu monitörü almayı düşünüyorum, 1000R kavis biraz kafamda soru işaretleri yaratıyor, 27inch için biraz fazla gibi geldi, sizce nasıl? Birde rica etsem monitor ışıksız bir ortamdayken şu videoyu fullscreen açıp fotoğrafını çekebilir misiniz? Black Uniformit performansını görmek istiyorumda

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
876
İsim
eren kılıçoğlu
Hocam bu monitörü almayı düşünüyorum, 1000R kavis biraz kafamda soru işaretleri yaratıyor, 27inch için biraz fazla gibi geldi, sizce nasıl? Birde rica etsem monitor ışıksız bir ortamdayken şu videoyu fullscreen açıp fotoğrafını çekebilir misiniz? Black Uniformit performansını görmek istiyorumda

27 inç 2k sorun olmaz ama o va panel monitörü almanı önermem.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
876
İsim
eren kılıçoğlu
IPS panel sevmiyorum, siyahları hiç güzel veremiyor, black uniformity performansı genel olarak leş oluyor. IPS glow olaylarına ayrı bir dert
Va paneldede ghosting sorunu oluyor hocam IPS varken va alınmaz o bütçede.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,506
İsim
Emre
Discord
necromancerr
IPS panel sevmiyorum, siyahları hiç güzel veremiyor, black uniformity performansı genel olarak leş oluyor
VA'larda da sağlam bütçelere çıkılmadığı sürece yada Odyssey G7 gibi üst kalite VA alınmadığı sürece Ghosting,Black Smearing gibi sorunlar rahatsız edecektir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,428
Üyeler
146,713
Son üye
hasnam
Top Bottom