Neler Yeni

Öneri 5 İnternetten hangi internete geçmeliyim?

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Altyapım 67Mbps karşılıyor bundan dolayı 100Mbps internetlerden birine geçeceğim.
Millenicom.
TurkNet.
GIBIRNet.
Netspeed.
Comnet.
Sizce hangisine geçmeliyim.
Elimde Türk Telekom'un vermiş olduğu modem mevcut.
1674000678275.png

erman500

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
efe
eğer vdsl altyapısına sahipseniz netspeed öneririm. turknet fiberde avantajlıdır. netspeed de en ufak bir kopma donma yaşamadım . sadece bir konuda müşteri hizmetlerinden yardım almam gerekliydi o açıdan aradım ve ilgililerdi. aynı zamanda şunu da belirteyim. hangi iss olursa olsun mutlaka kod ile kayıt olmaya özen göster. indirim sağlıyorlar. hani gel benim kodumu kullan demiyorum yanlış anlama . kodu kullandığın kişinin düzenli olarak faturalarını ödüyor olması önemli . yoksa indirim yansımaz. bu durum senin içinde geçerli

Zechion

80+ Silver

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Millenicom harici diğer dördünden birine geçiş yapabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
ARDA
İlgilendiği Kategoriler
Laptop,toplamapc,ets2
milenicom telekom bekletmeden kurdular turknet 1ay oldu gelmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galibağa bizim şansımıza

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Orkun
Altyapım 67Mbps karşılıyor bundan dolayı 100Mbps internetlerden birine geçeceğim.
Millenicom.
TurkNet.
GIBIRNet.
Netspeed.
Comnet.
Alıntıyı görüntüle
Milleni den GIBIR a geçmiştim. Gayet memnunum fiyat performans ama şöyle sıkıntılar var bazı siteler GIBIR a erişim engeli atmış örnek olarak şikayetvar a giremiyorum. Arayıp konuştum GIBIR ile site ile iletişime geçip o şekilde düzeltebileceğimi söylediler. Şuana kadar yaşadığım tek olumsuzluk bu. Şikayetvar a falan gireceğimde VPN li tarayıcı ile girip sorunumu çözüyorum. 100 MBps VDSL pakete sahibim. Altyapım 63MBps destekliyor. Modemden birkaç ayarla stabil 73-75MBps alıyorum. Ping değerlerim gayet iyi.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,653
İsim
.
Millenicom.
TurkNet.
GIBIRNet.
Netspeed.
Comnet.
Alıntıyı görüntüle

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

75 MBPS VDSL TURKNET KULLANIYORUM
Aldığım hızlar bu bence türknete geç.
Altyapı 100MBPS.

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
DocToR#3732
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Orkun
gıbırnet ile comnet arasında kaldım şuan bunlarda istediğimiz zaten iptal edebiliyor muyuz?
Aynen kanka. Ben Milleni zam yaptığı gibi GIBIR a nakil yaptım 2 güne geçirdiler. Milleni den önce de TürkNet bağlatıyordum kurulum ekibi geldi kablo çektiler kutudan daireme. Vazgeçtim kablonun parasını ödeyip sözleşmeyi imzalamadan kurulum ekibini gönderdim. Taahhütsüz olmasının avantajları bu. Tek eksisi bir abonelik başlatınca başka iss ye geçtiğinde önceki iss nin 1 gün de kullansan (ilk ay deneme gibi bir opsiyonu yoksa) belirli bir tutarda fatura gönderiyorlar.

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
DocToR#3732
Aynen kanka. Ben Milleni zam yaptığı gibi GIBIR a nakil yaptım 2 güne geçirdiler. Milleni den önce de TürkNet bağlatıyordum kurulum ekibi geldi kablo çektiler kutudan daireme. Vazgeçtim kablonun parasını ödeyip sözleşmeyi imzalamadan kurulum ekibini gönderdim. Taahhütsüz olmasının avantajları bu. Tek eksisi bir abonelik başlatınca başka iss ye geçtiğinde önceki iss nin 1 gün de kullansan (ilk ay deneme gibi bir opsiyonu yoksa) belirli bir tutarda fatura gönderiyorlar.
comnete geçtim beğenmedim diyelim 1 2 gün sonra gıbıra geçebilirmiyim

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
.
Turknet'i VDSL için önermem. Netspeed kullanmıştım fiber gelene kadar ve çok memmundum. Gerçekten çok ilgililerdi.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Orkun
comnete geçtim beğenmedim diyelim 1 2 gün sonra gıbıra geçebilirmiyim
Geçersin kanka direk GIBIRNet ile iletişime geçiyorsun formları vs. cart curt uzaktan doldurup kargoyla gönderiyorsun o süreçte de 2 gün de naklini yapıyorlar ortalama.

Top Bottom