Neler Yeni

Öneri 5 Yıllık Turknet Deneyimim

5 Yıllık Turknet Deneyimlerimi siz değerli forum üyelerine paylaşmak istiyorum +'ve -'si ile ilk olarak (TTNET'TEN) Geçiş Yaptım Turknet'e TTNET'deyken saçma sapan internet gidiyordu 30'dk'da bir internet kesiliyordu aldığım hız 8'mbps idi Daha sonra Turknete Geçtim geçtiğim'de ilk aldığım hız 45'mbps'di dün gibi hatırlıyorum bu hızı aldığımda sevinçten havalara zıpladım :D ilk defa böyle stabil bir hız gördüm daha sonrasında tabii ki sorunlar ardı ardına geldi akşam saatlerinde özellikle saat:17:00'da başlayıp gece 00:00'biten hız düşmeleri daha sonrasında internet kesilmeleri haftalık günlük şekilde ping değerinin oynak olması vs bunların hepsini bir bir yaşamaya başladım şikayet etmedik yer bırakmadım (BTK-CİMER VS) bu gibi kurumlara şikayette bulundum ilk yılım berbat geçti bu şekilde ikinci yıl ise tam tersi firma kendini düzeltmeye başladı sorunlarımı anında çözmeye başladı özellikle beni turknetin genel müdürü aradı yaşadığım sorunlar için beklemezdim :) daha sonrasında öylesinde bir destek kaydı bıraktım bazen internetim gidiyordu günlük haftalık vs bunların faturadan düşmesi için kayıt bıraktım bana dönüş olarak internetimin olmadığı günlerin faturadan düşeceğini söylediler ve bunu yaptılar bunu tek sefere mahsus yapmadılar ne zaman internetim gitse günlük haftalık kayıt bıraktım hepsinde indirim sağladılar faturada bi ara faturayı ödeceyek param yoktu internetim kapandı açmak için açma kapama bedeli ve faturayı ödemem lazımdı sağolsunlar açma kapama bedelini sildiler sistemden gmail'e mail attılar oradan gördüm çok sevinmiştim hiçbir firmada böyle bir şey görmedim çünkü daha sonraki yıllar sorunsuz kullandım turkneti son 2 aydır 45' mbps olan hızım 75'mbps olarak güncellendi alt yapımdaki çalışmadan dolayı hızım yükseldi çok memnunum tavsiye edermiyim sonuna kadar ederim sorun yaşanlar için şunları tavsiye ederim

BİNA İÇİN'DEKİ KUTUDAN EVİNİZE KADAR CAT6 KABLO ÇEKİN BİNA ESKİ İSE KABLOLARIN YIPRANMA KOMPA DURUMU VS VAR SİZLER İŞİNİZİ GARANTİYE ALIN

Turknetin Arkadaşını Getir Kampanyası Var Dilerseniz Sizlere Vereceğim Referans Kodu İle Başvuru Yaparsanız Siz ve Ben 1 Ay Fatura Ödemiyoruz

DAVET KODU: KWT76KP96KTI

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Davet kodu yasak sanırım hocam söyleyeyim ama emin değilim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada türknetin verdiği internet stabilitesi altyapına bağlı
Birçok konuda davet kodu vs vardı sorun yok galiba ayrıca neden sorun olsunki?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,573
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Güzelce anlatım yapıp deneyimlerini aktarırsa sorun yok. Direkt konu açıp davet kodu vermek yasak.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilmiyorum tam ama bazıları yasak falan diyordu @Mehmet Yılmaz yasakmı hocam
Davet kodundaki yasak neden olurki isteyen kullanır isteyen kullanmaz burda reklam'da yapmiyoruz deneyimlerimi anlatıyorum+ olarak güzel bir kampanyası var onuda ben ve karşı taraf yararlansın diye paylaşıyorum

Güzelce anlatım yapıp deneyimlerini aktarırsa sorun yok. Direkt konu açıp davet kodu vermek yasak.
Noktalama virgül olayını çözemedim k.b düz yazdım zamanla guncellicem zaten suanlik deneyimlerim bu yönde

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Davet kodundaki yasak neden olurki isteyen kullanır isteyen kullanmaz burda reklam'da yapmiyoruz deneyimlerimi anlatıyorum+ olarak güzel bir kampanyası var onuda ben ve karşı taraf yararlansın diye paylaşıyorum

Noktalama virgül olayını çözemedim k.b düz yazdım zamanla guncellicem zaten suanlik deneyimlerim bu yönde
Sıkıntı yok hocam burası technopat değil virgül koymadın diye ban yemiyorsun

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Uzun uzun anlatıp içinde davet kodu verince sorun yok ama direk konu açıp kod verince sorun var. E ne fark etti birisi sadece daha süslü.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,573
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Uzun uzun anlatıp içinde davet kodu verince sorun yok ama direk konu açıp kod verince sorun var. E ne fark etti birisi sadece daha süslü.
Biri sadece kendine fayda peşinde koşuyor biri hem başkasına faydalı oluyor hem kendine, büyük fark var arada.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Birçok konuda davet kodu vs vardı sorun yok galiba ayrıca neden sorun olsunki?
yasak benim incelememdeki kodu sildiler

peki benim kodumu neden sildiniz ozaman bu inceleme uzun ve açıklayıcı değilmi

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
yasak benim incelememdeki kodu sildiler

peki benim kodumu neden sildiniz ozaman bu inceleme uzun ve açıklayıcı değilmi

haksızlık var burda

Top Bottom