Neler Yeni

50 ADET G4 SİSTEM 9999₺'DEN SATILACAK

Revean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakkı
Dostlarım bu duyuruyu dışarıya çıkarmayın DA Forum yararlansın istiyorum aramızda! Donanım Arşivi G4 sistemi satın alıp havale ve banka problemi yaşayan kişilerden toplam 50 adet sipariş iptali yaşanmış. Akşam saat 18:00 itibari ile itopya Süper Mart fırsatlarında bu 50 adet sistemi artan dolar kurunu yansıtmadan satışa çıkartacaklar. Sessizcene hızlıca gidip alın ;) bu kıyağım da unutulur ama neyse :kekw:
keşke bizde önceden görüp alabilsek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Şansım çok kötü. Akşam 18.00 la 21.10 arası belediyeye bağlı bir merkezde açılan kurslardan birinde ders veriyorum. Eve gelip neler olmuş diye bir baktım sistem gelmiş ve gitmiş. Nasip değilmiş.

Erda Yıldırım

80+ Gold
ilk 5 sayfa küfürlü video dolu.

Marcisco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Ulaşcan Arslan
Dostlarım bu duyuruyu dışarıya çıkarmayın DA Forum yararlansın istiyorum aramızda! Donanım Arşivi G4 sistemi satın alıp havale ve banka problemi yaşayan kişilerden toplam 50 adet sipariş iptali yaşanmış. Akşam saat 18:00 itibari ile itopya Süper Mart fırsatlarında bu 50 adet sistemi artan dolar kurunu yansıtmadan satışa çıkartacaklar. Sessizcene hızlıca gidip alın ;) bu kıyağım da unutulur ama neyse :kekw:
bilgisayar toplamaya karar verdikten sonra seni takip etmeye başlamam şans mı yoksa şanssızlık mı anlamadım.. Neyse umarım gerçtekten ihtiyacı olana gitmiştir nasip..

Ozan01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ozan akkuyu
Bahtım kara ya sabah işten çıktım uyumuş kalmışım kalktığımda saat 19.00 forumda gördüm baktım alamadım şans yok abi valla ya :( @Abdullah Hacıgül

YalpY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yağız Alp
18.00 da bu duyuruyu görmeden bakmıştım ve sadece bilgisayar parçaları var zannedip geri kapatmıştım keşke daha önceden haberim olsaydı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Gürkan Özgedik
Bu konu nereden paylaşıldı ya? ben saat 3 de uyandım uyanır uyanmaz bi genel site kontrolümü yapıp forumdaki fırsat duyurularını aramaya başladım, fakat hiç bir yerde bu konuyu göremedim anasayfadada gözükmedi anlayamadım benim mi hatam acaba?

pejura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Can Eker
Öncelikle abdullah hocama teşekkür ederim. Sistemi hediye olarak aldık. Forumda vakit geçiren birbirine yardım eden insanlar için güzel bir etkinlik oldu. Bence bu yöntem oldukça başarılı. Sonra ki sistemlerde, bu şekilde yapılsa ihtiyacı olan daha fazla kişi faydalanır diye düşünüyorum. Örneğin bir sistemden 400 stok var ve 300 stoğu o gün saat 18:00 da satışa çıkartıldı. Daha sonra abdullah hocamın forumda konu açtığı gün 2-3 saat sonra 100 stok sadece forumdan duyurulup satılırsa insanlara çok faydalı olur. Bazı arkadaşlarda sadece forumdakilerin görebileceği üye olanların görebileceği bir yapıdan bahsetmiş, abdullah hocam bunu daha iyi değerlendirecektir mutlaka. Eline emeğine sağlık seviliyorsun ♥

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ramazan Doğru
bunu sabah uyanınca gördüm kafama sıktım iyi forumlar

ByKayseriLi

80+ Bronze
Spam
Ne kadar iyi kalpli insanları düşünen bir insan bakar mısınız. 1 lira almıyor sistemden 9.999₺ den satıyor. 10.000₺ olsa alamazdım kara kara düşünürdüm yeminle.

Top Bottom