Neler Yeni

500 TL altı mekanik klavye önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege Budak
Açıkçası daha önce kullandığım başka ürünlerde de kronik sorunlar yaşadım ve gerçekten sinir bozucu bu yüzden mümkünse müşteri memnuniyeti yüksek olan modellerden almak istiyorum. Pek bildiğim bir marka değil fakat atılan Gigabyte Aorus K1 Cherry modeli gerçekten iyi bir indirime girmiş ilgimi çekmedi değil fakat sanırım bilek desteği yok ve atılan linkte İngilizce klavye olduğu yazılmış. Daha önce hiç İngilizce klavye kullanmadım o yüzden bu model bana uygun değil gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi farkettim Aoc modeli Türkçe Q yazıyor İtopyada fakat İngilizce?

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy
Kronik demek yanlış olur evet düzeltmiştim siz yazmadan önce. Birinde cherry switch var diğerinde outemu switch. Hadi omen encoder çok satılmıyor diyelim(ki satılıyor) Corsair k68, Gigabyte k1 klavyedede sorun yaşayan görmedim ben daha. AOC GK500'den sadece bu forumda bile çok fazla basmama şikayeti olan insan vardı çok satılmasıyla filan alakası yok yani.
Outemu switch ile Cherry bir değil zaten. Bütçesi aşabilirse Cherry MX switche sahip klavye almasını öneririm. HP Omen Encoder Blue switch, arkadaş red switch istemiş. En iyi seçenek Aorus K1.

Flamesa

80+ Silver
Outemu switch ile Cherry bir değil zaten. Bütçesi aşabilirse Cherry MX switche sahip klavye almasını öneririm. HP Omen Encoder Blue switch, arkadaş red switch istemiş. En iyi seçenek Aorus K1.
Omen encoder blue değil, Red ve brown switchli 2 modeli var. Blue switchli modeli varmı bilmiyorum ben görmedim.

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy
Omen encoder blue değil, Red ve brown switchli 2 modeli var. Blue switchli modeli varmı bilmiyorum ben görmedim.
580 TL'lik olan versiyonunda brown seçeneği var.

Flamesa

80+ Silver
Top Bottom