Neler Yeni

500 TL altı mekanik klavye önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege Budak
Bütçe
500
Mekanik klavye almak istiyorum. Red switch mekanik rgb aydınlatmalı ve mümkünse bilek desteği olan 500 TL altı önerebileceğiniz bir marka ya da model var mıdır? Benim için önemli olan kaliteli olması ve sıkıntısız uzun süre kullanabilmem. 500 liranın biraz üstündeki önerilere de açığım fakat altında olması daha iyi olur benim için.

Ayrıca linklerdeki Gamebooster ve Aoc markalarını ilk kez gördüm fakat fiyatları gayet uygun gibi. Bunlar tavsiye edilen markalar mıdır yoksa kullanıcı memnuniyeti açısından kötü markalar mıdır?

muralty

80+ Bronze
Mekanik klavye almak istiyorum. Red switch mekanik rgb aydınlatmalı ve mümkünse bilek desteği olan 500 TL altı önerebileceğiniz bir marka ya da model var mıdır? Benim için önemli olan kaliteli olması ve sıkıntısız uzun süre kullanabilmem. 500 liranın biraz üstündeki önerilere de açığım fakat altında olması daha iyi olur benim için.

Ayrıca linklerdeki Gamebooster ve Aoc markalarını ilk kez gördüm fakat fiyatları gayet uygun gibi. Bunlar tavsiye edilen markalar mıdır?
@AydinSahin

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy
AOC GK500 almanızı öneririm. Alternatif isterseniz;
(Yeni hesap ile 400 TL'ye geliyor)
550 TL civarına çıkabilirseniz;

Flamesa

80+ Silver
Aoc gk500 almayın. Bütçe artarsa atılan Gigabyte alınabilir.

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy
Aoc gk500 almayın. Bütçe artarsa atılan Gigabyte alınabilir.
AOC GK500 gayet alınabilir. Kronik sorunlu falan değil. Outemu switchli klavyelerde yaşanabilen bir durum. Çok satıldığı için basmama şikayetleri alanlar normal. AOC'un garantisi de kötü değil zaten.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
HP Omen 1100.

Flamesa

80+ Silver
AOC GK500 gayet alınabilir. Kronik sorunlu falan değil. Outemu switchli klavyelerde yaşanabilen bir durum. Çok satıldığı için basmama şikayetleri alanlar normal. AOC'un garantisi de kötü değil zaten.
Gayette sorunlu bir model sadece forumda bile birsürü kişide basmama sorunu oldu. Hp omen encoderda en az onun kadar satılıyor sorun yaşayan yok mesela.

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy
Gayet kronik sorunlu sadece forumda bile birsürü kişide basmama sorunu oldu. Hp omen encoderda en az onun kadar satılıyor sorun yaşayan yok mesela.
HP Omen Encoder o kadar satılmıyor? Klavye yeni bilinmeye başlandı ve fiyatı tuzlu. Kronik sorunlu olması için neredeyse herkesde olması lazım. Sorun yaşayan var diye şu klavyeyi kronik sorunlu demeyin bari.

Flamesa

80+ Silver
HP Omen Encoder o kadar satılmıyor? Klavye yeni bilinmeye başlandı ve fiyatı tuzlu. Kronik sorunlu olması için neredeyse herkesde olması lazım. Sorun yaşayan var diye şu klavyeyi kronik sorunlu demeyin bari.
Kronik demek yanlış olur evet düzeltmiştim siz yazmadan önce. Birinde cherry switch var diğerinde outemu switch. Hadi omen encoder çok satılmıyor diyelim(ki satılıyor) Corsair k68, Gigabyte k1 klavyedede sorun yaşayan görmedim ben daha. AOC GK500'den sadece bu forumda bile çok fazla basmama şikayeti olan insan vardı çok satılmasıyla filan alakası yok yani.

Son düzenleme:

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Ayrıca linklerdeki Gamebooster ve Aoc markalarını ilk kez gördüm fakat fiyatları gayet uygun gibi. Bunlar tavsiye edilen markalar mıdır yoksa kullanıcı memnuniyeti açısından kötü markalar mıdır?
60 TL daha verip bunu almanızı öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,779
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1
Top Bottom