Neler Yeni

🟠 500 ₺ YENİ BANKNOT İÇİN HAZIR OLUN!

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,572
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bu da demek oluyor ki dolar ve altın tavan yapacak

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,572
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,201
İsim
Semih Boran
Dolar nasıl yapmayacak görürüz bakalım 😂
Geçiçi diyorum. Kalıcı falan değil. Bütün kağıt paralar tarihe karışacak. Dijital paraya geçilecek. O zaman görürüz. Ek olarak altın ve gümüş çok çok feci yükselecek. Dijital parada ısrarın sebebi tam kontrol elde etmek insanlar üzerinde.
Bu arada baskılama bittiğinde en az 40-45 TL olacağını ben de biliyorum. Altınları garantiye alıyorlar kendilerince kendileri için diye biliyorum. O iş bittiğinde baskılama da bitecek ve dolar yükselecek. Ha, kağıt paralar da batırılacak sonrasında.
Meksika'da bilerek açık madencilik mi ne yasaklandı geçen. Altını yükseltebilecek bir şey de o yüzden. Hazırlık yapılıyor kağıt paraların batırılışına.

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
20 bin TL götürüyorsun euro yapamk için karşılığında 572 euru alıyorsun

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,201
İsim
Semih Boran
Çin'in son zamanlarda tonlarca altın alıp stoklaması normal değil mesela
Beni doğruluyor işte bu mesela. Size dedim, kağıt paralar batırılıp, dijital paraya geçilecek. Dünyada 1929, 2008 krizini mumla aratacak bir kriz çıkartılacak. Burada da altınları kendilerine ayırıyorlar anlaşılan. O iş biter bitmez baskılama da bitecek ve en az 40-45 TL falan olacak dolar. 50 ve üzeri de olabilir. Ama sonrasında kağıt paraların fişi çekilip, tarihe karıştıracaklar dijital para lehine.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,572
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Çin'in son zamanlarda tonlarca altın alıp stoklaması normal değil mesela
Altın rezervin kadar para basarsın daha fazla basarsan paranın değeri kalmaz TL de olduğu gibi değeri yoktu hepten bitecek artık eğer imkanınız varsa tek kuruş TL de para tutmayın ben her ay gram altın alıyorum ve birkaç dolar şuan banka da tek kuruş TL yok cebimde nakit ne varsa o 😄 geleceğinizi sağlama alın yatırım yapın size tavsiyem

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,148
İsim
Burak Karadağ
Altın rezervin kadar para basarsın daha fazla basarsan paranın değeri kalmaz TL de olduğu gibi değeri yoktu hepten bitecek artık eğer imkanınız varsa tek kuruş TL de para tutmayın ben her ay gram altın alıyorum ve birkaç dolar şuan banka da tek kuruş TL yok cebimde nakit ne varsa o 😄 geleceğinizi sağlama alın yatırım yapın size tavsiyem
Binance'a yatırım yapanlara selam olsun :)

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,572
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Rick Baba
1-2 seneye 1000'liklerde gelir