Neler Yeni

5000 TL KULAKLIK TAVSIYESI(KULAK USTU)

Switzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yağız Baltalı
Bütçe
5000
Arkadaslar bu butcede bir kablosuz kulak ustu kulaklik arayisindayim. Muzik dinlemek icin alacagim cok nadiren fps turu oyun oynayan birisiyim o yuzden oyun odakli olmasini istemiyorum. Normalde serviste otobuste vs. kulak ici kulaklik kullaniyordum ancak uzun sureli kullanimlarda kulagimi agritiyor o yuzden kulak ustune gecmeye karar verdim. Bass agirlikli olursa sevinirim. Tesekkurler

• Beğen
Reaksiyonlar: ramo

alibakar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ali Bakar
Arkadaslar bu butcede bir kablosuz kulak ustu kulaklik arayisindayim. Muzik dinlemek icin alacagim cok nadiren fps turu oyun oynayan birisiyim o yuzden oyun odakli olmasini istemiyorum. Normalde serviste otobuste vs. kulak ici kulaklik kullaniyordum ancak uzun sureli kullanimlarda kulagimi agritiyor o yuzden kulak ustune gecmeye karar verdim. Bass agirlikli olursa sevinirim. Tesekkurler
Up

• Beğen
Reaksiyonlar: ramo

ramo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Ramazan
Up

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,216
Üyeler
140,964
Son üye
batu-03
Top Bottom