Neler Yeni

500W Power Boost PSU Palit GTX 1660 Super için yeter mi?

Bu kasayı kullanıyorum. İçindeki PSU kaliteli bir PSU değil farkındayım fakat şu an ASUS Pho RX 550 4 GB, i5 9400F, 2x8 16 GB RAM ile kullanıyorum. Bir sorununu görmedim 1 yıldır. 1660 Super ile bir sıkıntı çeker miyim? 1660 Super ile ne kadar idare edebilir beni? 1-2 ay idare etse yeter.

Bünyamina

80+ Gold

Bu kasayı kullanıyorum. İçindeki PSU kaliteli bir PSU değil farkındayım fakat şu an ASUS Pho RX 550 4 GB, i5 9400F, 2x8 16 GB RAM ile kullanıyorum. Bir sorununu görmedim 1 yıldır. 1660 Super ile bir sıkıntı çeker miyim? 1660 Super ile ne kadar idare edebilir beni? 1-2 ay idare etse yeter.
Yeterli bir psu istediğin zamana kadar götürür .

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
550 olsa tadından yenmez :D
ama yeter kanka

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeterli bir psu istediğin zamana kadar götürür .
Tamamdır teseşkürler peki 1660 süper sanırım 8 pin psumda 6+2 pin varmı yokmu nasıl anlarım pek anlamıyorumda bu psu işlerinden
Mesaj otomatik birleştirildi:

550 olsa tadından yenmez :D
ama yeter kanka
Tamamdır hocam çok saolun

@Bünyamina Hocam cevap verirseniz çok sevinirim konunun acileyiti varda biraz

Tamamdır teseşkürler peki 1660 süper sanırım 8 pin psumda 6+2 pin varmı yokmu nasıl anlarım pek anlamıyorumda bu psu işlerinden

@Ryan Gosling

Son düzenleme:

Bünyamina

80+ Gold

@Ryan Gosling
Tabikide var 6 +2 oluyor bu ve bu 6 pinin yanına takılıyor 8 pin olarak kullanılıyor .

Bünyamina

80+ Gold
Hocam benim bir yakınım bilgisayarcıda halledebilirmi kartı ve kasayı ona götürsem ?
Halledilecek zorlukta bir şey değil ki bu ekran kartını çıkar bunu tak zaten ekran kartına takılı olan kablonun yanında yanına lego gibi takıyorsun basit bir işlem eğer anlamadıysan çok video izleyerek 2 dk da halledersin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Halledilecek zorlukta bir şey değil ki bu ekran kartını çıkar bunu tak zaten ekran kartına takılı olan kablonun yanında yanına lego gibi takıyorsun basit bir işlem eğer anlamadıysan çok video izleyerek 2 dk da halledersin.

Alacağım kart bu hocam aldığım zaman ona götürürüm ben bu tarz işlerde pek kendime güvenmiyorumda yakınımda oturuyor zaten baya

Çok saolun hocam iyi geceler

Top Bottom