Neler Yeni

50cc Motor Mu Elektrikli Bisiklet Mi

Hestla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Bilgehan
Herkese selamlar 55bin bütçem var bir elektrikli bisikleti çok beğendim 50bine falan denk gelecek bana yarın almayı düşünüyorum fakat aklıma bir durum daha takıldı sizce 50CC bir motor almak mı mantıklı yoksa elektrikli bisiklet mi? Günlük kullanım kısa mesafeler için alacağım harici arabam var keyfi düşünüyorum o yüzden hangisi mantıklı olur sizce teşekkürler (siyah olan bahsettiğim bisiklet mavi olan 50CC) ekstra olarak bisikletin gücü 750W hız olarak 40*45leri görüyor.
Bonobo_Key_Features_-_1.jpg
1500x1500_thumb_m3mon1056a0001.jpg

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
654
İsim
Yaman Kurşun
Herkese selamlar 55bin bütçem var bir elektrikli bisikleti çok beğendim 50bine falan denk gelecek bana yarın almayı düşünüyorum fakat aklıma bir durum daha takıldı sizce 50CC bir motor almak mı mantıklı yoksa elektrikli bisiklet mi? Günlük kullanım kısa mesafeler için alacağım harici arabam var keyfi düşünüyorum o yüzden hangisi mantıklı olur sizce teşekkürler (siyah olan bahsettiğim bisiklet mavi olan 50CC) ekstra olarak bisikletin gücü 750W hız olarak 40*45leri görüyor.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Bence motor daha iyi bende volta tarzı olanlardan var 1 yıl filan oldu alalı sıkılmaya başladım.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
50cc motor bence daha mantıklı.

Hestla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Bilgehan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence motor daha iyi bende volta tarzı olanlardan var 1 yıl filan oldu alalı sıkılmaya başladım.
Hocam valla görüntüsü ne bileyim çok tatlı geliyor 50cclerin çocuk motoru gibi sanki ama avantaj olarak market eşyası vs taşıyabilir tek o açıdan bisikletin dezavantajı var gibi geldi bana çünkü markete bakkala vs gitsen eşya koyacak bi bölmesi yok o çok kafamı karıştırıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

50cc motor bence daha mantıklı.
Dediğim gibi eşya taşıma açısından çok mantıklı ufak bi market bakkal alışverişinde çok iyi olur ama onun haricinde görüntüsü bana çok çocuksu geliyor 50cclerin kimisi kurye motoru gibi onları hiç beğenmedim kimisi de böyle nostaljik görünümde ama görünüşü bana çok ters geliyo yarın alıcam ama dediğim gibi şu market bakkal işi beni düşündürüyor sadece

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
Hocam valla görüntüsü ne bileyim çok tatlı geliyor 50cclerin çocuk motoru gibi sanki ama avantaj olarak market eşyası vs taşıyabilir tek o açıdan bisikletin dezavantajı var gibi geldi bana çünkü markete bakkala vs gitsen eşya koyacak bi bölmesi yok o çok kafamı karıştırıyor

Dediğim gibi eşya taşıma açısından çok mantıklı ufak bi market bakkal alışverişinde çok iyi olur ama onun haricinde görüntüsü bana çok çocuksu geliyor 50cclerin kimisi kurye motoru gibi onları hiç beğenmedim kimisi de böyle nostaljik görünümde ama görünüşü bana çok ters geliyo yarın alıcam ama dediğim gibi şu market bakkal işi beni düşündürüyor sadece
Kuba TK-03 vardı görüntü olarak güzel bir motor ancak parçası çabuk kırılıyor falan deniyor onun dışında Mondıal 50 Wing modeli var dışardan bakıldığında daha iyi duruyor. İlla ki attıklarından birisini mi alacaksın yoksa başkada bakabilir misin?

Hestla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Bilgehan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kuba TK-03 vardı görüntü olarak güzel bir motor ancak parçası çabuk kırılıyor falan deniyor onun dışında Mondıal 50 Wing modeli var dışardan bakıldığında daha iyi duruyor. İlla ki attıklarından birisini mi alacaksın yoksa başkada bakabilir misin?

Tabi başka da bakabilirim motoru örnek olsun diye atmıştım ben

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
Tabi başka da bakabilirim motoru örnek olsun diye atmıştım ben
50 Wing'in siyah olanı bence güzel markada kötü değil Mondıal ortalama bir marka parçasıda bulunabilir

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,211
İsim
Hamza Ziya Üstün
Ben olsam bisiklet alırdım. İlla o model olmasına gerek yok. Deli yükseltmeler yapıyorlar güç tarafında bir sıkıntısı kalmıyor. Ufak sepet gibi bir şey yaptırılabilir arkasına eşya taşıma için. Yakıt masrafı da yok. Daha önce binmediyseniz deneyin bence. Elektrikli bisikletler çok daha keyifli geliyor bana.

Ukta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Alperen Çelebi
bunu alır füze gibi gezerim.
işin esprisi oydu tabi ki , 50cc scooter almak bana göre mantıklıdır.

Hestla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Bilgehan
Ben olsam bisiklet alırdım. İlla o model olmasına gerek yok. Deli yükseltmeler yapıyorlar güç tarafında bir sıkıntısı kalmıyor. Ufak sepet gibi bir şey yaptırılabilir arkasına eşya taşıma için. Yakıt masrafı da yok. Daha önce binmediyseniz deneyin bence. Elektrikli bisikletler çok daha keyifli geliyor bana.
Evet hocam baktığımda eklemelerle 3000w'a kadar yükseltme yapanları gördüm :D bir de bunca zamana kadar bindiğim tek şey araba hariç bisiklet o yüzden scotter manevrası vs korkutuyor beni o yüzden de biraz uzağım 50cclere. Çanta işi mantıklı takılabilir şimdilik 750w kullanıp alıştıktan sonra da güç eklemesi de olur diye düşünüyorum yakıt masrafı vs yok bataryayı düzgün kullandıktan sonra da bozulacağını sanmıyorum eskisi gibi değil bence artık bataryalar direkt bozulmuyor ömürleri uzun diye düşünüyorum

bunu alır füze gibi gezerim.
işin esprisi oydu tabi ki , 50cc scooter almak bana göre mantıklıdır.
Adana sokaklarına çok uygun olur bu arkadaş 😂

• Hahaha
Reaksiyonlar: Ukta

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,211
İsim
Hamza Ziya Üstün
750w olmasına gerek yok hocam 50k bana pahalı geldi. Youtube da elektrikli bisikletlerle ilgili kanallar var izlemenizi tavsiye ederim 50k az para değil en iyi şekilde harcamalısınız. Oralardan bilgi sahibi olup en mantıklısına karar verseniz daha iyi olur.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Arda doğan
50cc motor gider mi bilemem😂 ama elektrikli bisiklet daha mantıklı duruyor benzin kadar masrafı olmaz daha şık duruyor ister kendi gücün ile ister elektrikli olarak her alanda kullanabilirsin çevrende belki 500cc motorun var diye dalga geçecek arkadaşların vardır elektrikli bisiklet lüks diye hava atarsın motoru küçümserler😂

Top Bottom