Neler Yeni

50k ya nvidia ve intel sistem önerir misiniz arkadaşlar?

Exmakhina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
safak tolga
Selam arkadaşlar. ben amatör bir yayıncıyım. intel sistemli ve RTX 4070 veya RTX 4070 Tİ lı bir sistem toplamak istiyorum. mümkünse bir monitörlü ve bir adet de monitör hariç birer sistem önerir misiniz? 2 gün içinde almam gerekiyor. büyük ihtimal ile Vatan bilgisayarı tercih edeceğim. bana sıkıntı yaşamadan yayın yapabileceğim, uzun ömürlü güvenilir marka ve parçalardan oluşan bir sistem önerirseniz çok sevinirim. monitörü bir kaç ay sonrada alabilirim. ya da uygun olursa içinde de olabilir. gönlümden geçen ekran kartı ise ASUS TUF GeForce RTX 4070 Ti GAMING 12GB GDDR6X 192Bit. ama pahalı olur derseniz sorun değil. işin uzmanı sizsiniz. bana yeni çıkan oyunları yüksek ayarlarda sorunsuz oynatsın ve akıcı yayın yapabileyim yeterli. umarım bütçem yeterli olur. şimdiden teşekkürler.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,736
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Monitörsuz 4080 li kuralım olur mu birde vatan şartı arama kesinlikle orası pahalı 2 gün sonra itopya indirim yapacak onu da beklemek de fayda var anakart işlemci vs indirime girebilir az daha bekle bende kontrol ediyor olacağım zaten

Exmakhina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
safak tolga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitörsuz 4080 li kuralım olur mu birde vatan şartı arama kesinlikle orası pahalı 2 gün sonra itopya indirim yapacak onu da beklemek de fayda var anakart işlemci vs indirime girebilir az daha bekle bende kontrol ediyor olacağım zaten
ütopya dan almayı düşünmüyorum. Sadece Vatandan almayı istiyorum. bana oradan yardımcı olursan çok sevinirim. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok az vaktim var. yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,736
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
ütopya dan almayı düşünmüyorum. Sadece Vatandan almayı istiyorum. bana oradan yardımcı olursan çok sevinirim. Teşekkürler.
Öyle yaparsan senin için iyi olmaz fiyat performans dan çok uzak olur zaten tek yerden de alınmaz parça parça almak gerekiyor

milenix

80+ Gold
Hocam öyle bir kazık yersiniz ki 4080 kurabileceğin yerde 4070 ti belki 4070 anca kurarsınız.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Artık yayın için tek pc yeterli oluyor. İki pc yaparsan işler biraz karmaşık oluyor, Kürşat hocam sana bi sistem çözsün direk

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Artık yayın için tek pc yeterli oluyor. İki pc yaparsan işler biraz karmaşık oluyor, Kürşat hocam sana bi sistem çözsün direk
Edit: monitörlü ve monitörsüz diye yazınca ben yanlış anlamışım galiba

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,108
İsim
kilan embappe

Exmakhina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
safak tolga
Vatan ve amazon kullanıyorum sadece. malesef diğer yerel firmalardan ciddi sorunlar yaşadım. hatta param ile rezil oldum desem yeridir. ama vatan ve amazon da arızalı ürünlerimde yani satış sonrası desteği çok daha efektif ve çözüm odaklı. yaşım 52 v emekliyim. bu yaştan sonra böyle sorunlar yaşamak istemiyorum. artık yeter. markaların hazır sistemlerini tercih etmiyorum. aynı ürünlere sadece marka ismi var diye 200-300 dolar fazla ödemek istemiyorum. bu iki yerden ayrı ayrı toplayabilirim. son 1 günüm. yarın almak zorundayım. yardımcı olursanız sevinirim. son günüm. teşekkürler.

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Emir Asan
Vatan ve amazon kullanıyorum sadece. malesef diğer yerel firmalardan ciddi sorunlar yaşadım. hatta param ile rezil oldum desem yeridir. ama vatan ve amazon da arızalı ürünlerimde yani satış sonrası desteği çok daha efektif ve çözüm odaklı. yaşım 52 v emekliyim. bu yaştan sonra böyle sorunlar yaşamak istemiyorum. artık yeter. markaların hazır sistemlerini tercih etmiyorum. aynı ürünlere sadece marka ismi var diye 200-300 dolar fazla ödemek istemiyorum. bu iki yerden ayrı ayrı toplayabilirim. son 1 günüm. yarın almak zorundayım. yardımcı olursanız sevinirim. son günüm. teşekkürler.
Abicim merhaba öncelikle. 50k bütçe ile 4070ti sistemi bile tam dizemiyorsunuz vatandan fahiş fiyatı yüzünden. Sadece ekran kartını 26k'ya satıyorlar. Amazon'dan en azından parça parça toplamanızı tavsiye ederim o halde. İyi günler.

Top Bottom