Neler Yeni

5600x işlemci+3060Ti ya da 3070 için Anakart ve Ram Seçimi

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,894
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Gayet güzel duruyor kasanın içinde usta. Ben uzun süreli kullanacağım için rog strix diye direttim. 5 10 sene bu sistemde birşeyler bozulmazsa değişmez. Zaten yaşımda geçti gitti.
5 yıl dayanır da 10 yıl dayanmaz. 10 yıl dayanmamasının sebebi bir sistemi de 10 yıl kullanmassınız be! Şaka bir yana A+ Tier Seviye zaten.
Seviye sıralaması rehberi yapıyorum şuan yan sekmede. Strix ile aynı Seviyede zaten.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok

kova47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Hakan Ören
5 yıl dayanır da 10 yıl dayanmaz. 10 yıl dayanmamasının sebebi bir sistemi de 10 yıl kullanmassınız be! Şaka bir yana A+ Tier Seviye zaten.
Seviye sıralaması rehberi yapıyorum şuan yan sekmede. Strix ile aynı Seviyede zaten.
Tamamdır ustam. Rog Strix 3060 Ti ile Palit Gamerock 3070 aynı fiyata hatta gamerock daha ucuz. Sadece palit markasını çok duymadım. Ben duymadığım içinde bir markaya kötü gözle bakmak doğru olmaz. Önerin için teşekkür ederim. Ram kısmınıda hallettim mi tamamdır sistem sıra indirim kovalamaya gelir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada laptobum 7 senelik 1000TL ye onboard ekran kartlı olarak almıştım. Ram 4 tü 8 yaptım. 120 lik ssd taktım. 15 saniyede açılıyor. Eski oyunları oynatıyor hala. Fanını klavyesini değiştirdim. Her mayıs ayı macun bakımı fan temizliğini yapıyorum. Hala oyun oynatıyo ama aşırı keyif vermiyor.(100-50fps) Yeterli değil. Cs go yu 400fpslerde 144hz 1ms bir Benq monitörle stell series mousela akıcı ve prolar gibi oynamak istiyorum. Kimisi arabaya kimisi motorsiklete özenir. Bende bu pc ye özeniyorum işte ne yapayım.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,894
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Tamamdır ustam. Rog Strix 3060 Ti ile Palit Gamerock 3070 aynı fiyata hatta gamerock daha ucuz. Sadece palit markasını çok duymadım. Ben duymadığım içinde bir markaya kötü gözle bakmak doğru olmaz. Önerin için teşekkür ederim. Ram kısmınıda hallettim mi tamamdır sistem sıra indirim kovalamaya gelir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada laptobum 7 senelik 1000TL ye onboard ekran kartlı olarak almıştım. Ram 4 tü 8 yaptım. 120 lik ssd taktım. 15 saniyede açılıyor. Eski oyunları oynatıyor hala. Fanını klavyesini değiştirdim. Her mayıs ayı macun bakımı fan temizliğini yapıyorum. Hala oyun oynatıyo ama aşırı keyif vermiyor.(100-50fps) Yeterli değil. Cs go yu 400fpslerde 144hz 1ms bir Benq monitörle stell series mousela akıcı ve prolar gibi oynamak istiyorum. Kimisi arabaya kimisi motorsiklete özenir. Bende bu PC ye özeniyorum işte ne yapayım.
Oynatır. Ben Ryzen 3 3100 + 1650 Super ile 350 alıyosam 3070 ile neler almazsın :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,952
Üyeler
141,068
Son üye
Megatron
Top Bottom