Neler Yeni

57k tl ye bu hazır sistem sizce iyi mi

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Eymen

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası
Sa ben geldim ben de bakayım ne konuşuyorsunuz merak ettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yukarda palit jetstream atılmış da palit dual ile alakası yok, palit dualın soğutması kötü, için rahat etsin diye inno3d seçip alabilirsin, ve mesleğin gereği büyük dosya aktarımları yapmıyorsan ssd'de kc3000 yerine crucial p3 2 tb seçebilirsin asla kullanamayacağın hız yerine +1 tb seçmiş olursun

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Eymen
hee anladım hocam galax ın da o cıvarlarda oluyor esıtler yanı nerdedeyse haklısnız
evet dostum gönül rahatlığıyla benim gönderdiğim sistemi alabilirsiniz

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası
Palit Dual 74 derece, kaynak: https://www.guru3d.com/review/palit-geforce-rtx-4070-super-dual-review/page-6/
Inno3D Twin 63-65 derece, kaynaklar: https://www.kitguru.net/components/...moass/inno3d-rtx-4070-super-twin-x2-review/6/

800 TL verip 10 derece daha soğuk ekran kartı almak mantıklı. Galax seçeneği yok onu neden konuştunuz anlamadım ama Galax 2X'in soğutması Inno3D seviyesinde.

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Shoto Todoroki

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası
Galax daha iyi evet ama çok fark yok paliti alabilirsiniz.
Galax nerede aga gaming gendeki sistemi konuşuyorsanız dünya kadar diğer parçaların kalite farkı var hani karşılaştırılacak gibi değil ki sistemler

Bu arada palit dual ile inno3d twin karşılaştırması da varmış, dediğim gibi 10 derece fark var

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Shoto Todoroki
Galax nerede aga gaming gendeki sistemi konuşuyorsanız dünya kadar diğer parçaların kalite farkı var hani karşılaştırılacak gibi değil ki sistemler

Bu arada palit dual ile inno3d twin karşılaştırması da varmış:
Karşılaştırmıyorum zaten dostum ben o sistemi bile görmedim arkadaş galax çok daha iyi sanıyordu palitten bende çok da fark yok dedim.

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası
Karşılaştırmıyorum zaten dostum ben o sistemi bile görmedim arkadaş galax çok daha iyi sanıyordu palitten bende çok da fark yok dedim.
Çok fark yok ama 7-10 derece daha soğuk knk, sistemler arasında fark olmasa galax tercih edilirdi

laros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Iaroslav
Çok fark yok ama 7-10 derece daha soğuk knk, sistemler arasında fark olmasa galax tercih edilirdi
galax onerıyorsunuz yukarda da 2x ın ınno dan farkı yok demıstınız pekı hangı galaxı tavsıye edıyrosunuz

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Shoto Todoroki
Fark var ama palit çok sıcak asla tercih edilmez gibi bişey yok gayet tercih edilecek bir kart.Dediğinize katılıyorum.

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası
galax onerıyorsunuz yukarda da 2x ın ınno dan farkı yok demıstınız pekı hangı galaxı tavsıye edıyrosunuz
Palit yerine galax tercih edilir dedim inno3d yerine değil.

Zaten galax olan sistem yok neden konuşuyoruz anlamadım kapatın şu konuyu artık :D

Top Bottom