Neler Yeni

Çözüldü✓ 5950X + RTX 3090 Suprim Toplama PC

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,597
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Yorumlardan anlaşılıyor.... Boş konuşmaya gerek yok. Etiketleyip rahatsızlık vermeyiniz.
Haksız olduğunu kabullenmemek için niye bu kadar direniyorsun anlamadım kusura bakmayın yanlış biliyormuşum de geç burda herkesin ortak amacı birisine en doğru şekilde yardımcı olmak

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Haksız olduğunu kabullenmemek için niye bu kadar direniyorsun anlamadım kusura bakmayın yanlış biliyormuşum de geç burda herkesin ortak amacı birisine en doğru şekilde yardımcı olmak
Haksız olmadığım için olabilir mi ? Abuk subuk bir fan arızası yüzünden chipset sıcaklığının kontrol dışına çıkacağını bilip kullanmak ve uğraşmak isteyen istediği gibi tercihi yapabilir. En iyi şartlarda ve uzun ömürlü problemsiz bir şekilde kullanabileceği bir parçayı önermenin neredi yanlış ? Boş yere tartışma oluşturmaya gerek yok. Testler ortada, açıklamalar ortada neyin neden önerildiği ortada bu kadar basit bir olayi anlayamamak trajikomik. Gereksiz yere rahatsız edilmek istemiyorum. 😉

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
2646 TL'ye X570 Tomahawk Wi-Fi varken B550 Gaming EDGE alan enayidir.
Haksız olmadığım için olabilir mi ? Abuk subuk bir fan arızası yüzünden chipset sıcaklığının kontrol dışına çıkacağını bilip kullanmak ve uğraşmak isteyen istediği gibi tercihi yapabilir. En iyi şartlarda ve uzun ömürlü problemsiz bir şekilde kullanabileceği bir parçayı önermenin neredi yanlış ? Boş yere tartışma oluşturmaya gerek yok. Testler ortada, açıklamalar ortada neyin neden önerildiği ortada bu kadar basit bir olayi anlayamamak trajikomik. Gereksiz yere rahatsız edilmek istemiyorum. 😉
O zaman kasa fanı da almayalım o da fan o da bozulabilir 😂 Böyle saçma bir bahane olamaz. Fanı bozulurmuşmuşmuş. Birazdan kronik sorunlu da demeye gelir.

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bak hala anlamak istemiyorsun :D fan arizasi felan diyorsun :D Bizim onerdigimiz MB x570s pasif sogutmali. Chipsetinde fan felan yok :D + vrm olarakta b550 gaming edge den daha kaliteli :D hala hakli oldugunu dusunuyorsun. hll dvm

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Msi 4k önerir misiniz acaba ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatı ne kadar olur ki ona göre bekleyebilirim

Dostum monitörden anlamıyorum pek bildiğin msi marka güzel monitör önerir misin ?

teşekkür ederim fikirlerini değerlendireceğim

Fikrinize saygım var lakin 10 yılı aşkın bir süre hiç pc olmadı içimde hınç oldu alıcağımda en iyisi alıcam diye o yüzden

Kasa ve ssd baya beğendim dostum çok teşekkür ederim
10 yıl bilgisayar alamayan adam 130 k lik PC nasıl topluyor onu anlamıyorum üstelik ekonominin en vasat olduğu dönemimizde

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,110
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Düşünsene 3090 PC kuruyon x570 tomahawk veya b550 edge falan öneriyorlar. Ya abi saka misiniz adamın bütçe 100k+ konuda ismi geçen anakartlara bak

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Düşünsene 3090 PC kuruyon x570 tomahawk veya b550 edge falan öneriyorlar. Ya abi saka misiniz adamın bütçe 100k+ konuda ismi geçen anakartlara bak
Çünkü anakart, belirli bir yerden sonra israf. Hatta sadece işlemciyi-tak çalıştır yapacak birisine B550 A PRO bile yeter.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,137
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Cidden +100000 TL bütçe söylenmiş, konuda 2000-3000 TL'lik anakartlar konuşuluyor, ilginç :D

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,110
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Çünkü anakart, belirli bir yerden sonra israf. Hatta sadece işlemciyi-tak çalıştır yapacak birisine B550 A PRO bile yeter.
İsraf ama 130k vericek bütçesi olan adama gidip bu anakartlari önermeyin. Yetecegini artacağını zaten biliyorum. Her şeyi yetecek kadar alsaydı zaten sistemde 3090 değil 3080 falan olurdu.

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Cidden +100000 TL bütçe söylenmiş, konuda 2000-3000 TL'lik anakartlar konuşuluyor, ilginç :D
Siradan bir kullanici icin x570s torpedo ve Asus rog crosshair arasinda hicbir fark yok anlayabilecegi

Top Bottom