Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 5L Kedi Kumu 49₺ Kargo Ücretsiz👈

GirayHan

80+ Gold
Bakimi nedir bunun gunluk temizlemek mi yoksa kedinin gotunde dolasip yaptigi anda mi temizlemek cunku ben gunde bir temizliyordum koku + dipte kum yapisiyordu
anlatayım.

günde 1 defa temizlemez isen eğer sıcakta bakteriler oluşur bu hem sana bulaşabilir hem hayvana daha sonra düzenli temizlemezsen kedi tuvaletinin dışarısına yapabilir.

kumu biraz bol koy 24 saatte bir temizle haftada bir de komple boşalt ve sirkeli su ile iyice temizle kışın çok farketmez de yazın aman diyim. haftalık kedi tuvaleti temizlenmeli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

temu indirim kodu paketi paylasmıssın ama engellenmiş gönderi bana özelden yazar mısın lütfen
referanssız link attık yine de uyarı puanı yedik maalesef atamam dostum. dm'den de takip edip uyarı atar bunlar. üzgünüm fakat suç benim değil modların. daha temu kampanyası paylaşmam incik boncuk paylaşanları takip etsin forumdakiler.

Son düzenleme:

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
selams
anlatayım.

günde 1 defa temizlemez isen eğer sıcakta bakteriler oluşur bu hem sana bulaşabilir hem hayvana daha sonra düzenli temizlemezsen kedi tuvaletinin dışarısına yapabilir.

kumu biraz bol koy 24 saatte bir temizle haftada bir de komple boşalt ve sirkeli su ile iyice temizle kışın çok farketmez de yazın aman diyim. haftalık kedi tuvaleti temizlenmeli.

referanssız link attık yine de uyarı puanı yedik maalesef atamam dostum. dm'den de takip edip uyarı atar bunlar. üzgünüm fakat suç benim değil modların.
Anladim onerdigin bi kap var mi ben plastik uzunlamasina 10 lt lik kap almistim onun dibine yapisma sebebi kaptanda olabilir diye dusunmuyor degilim

GirayHan

80+ Gold
Anladim onerdigin bi kap var mi ben plastik uzunlamasina 10 lt lik kap almistim onun dibine yapisma sebebi kaptanda olabilir diye dusunmuyor degilim
kediler genelde tuvalet kaplarının diplerini kullanıyolar kapalı olanlardan önerebilirim herhangi biri olur birde wc önüne bir tane kedi paspası koy kumlar dağılmaz içinde toplanır 100 200 lira bişey.

dibe yapışma sorunu kumu az kullanman. kumu bol kullan günlük temizle sorun olmaz. ikinci olarak dibe yapışma sorunu dandik kedi kumlarından da yapar. proline aktif karbon al sen rahat edersin.

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
selams
kediler genelde tuvalet kaplarının diplerini kullanıyolar kapalı olanlardan önerebilirim herhangi biri olur birde wc önüne bir tane kedi paspası koy kumlar dağılmaz içinde toplanır 100 200 lira bişey.

Benim kedinin kum kabi vs balkonda hayvan iceride rahat edemiyor nedenini bende anlamadim. Disardada yaptiktan sonra kendini yaliyor hasta oluyor kisin bu duzenli bir donguye girmisti bakalim hayirlisi 1 yasina geldi belki ogrenmistir artik

GirayHan

80+ Gold
Benim kedinin kum kabi vs balkonda hayvan iceride rahat edemiyor nedenini bende anlamadim. Disardada yaptiktan sonra kendini yaliyor hasta oluyor kisin bu duzenli bir donguye girmisti bakalim hayirlisi 1 yasina geldi belki ogrenmistir artik
arada kedi maltı kullan hem rahat tüy kusar hem vitaminli oluşundan hastalıklara engel olur. tek kedin varsa mamayı da kaliteli kullan. balkonda tuvaletin olması iyi. hava alır benim de balkonda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ercan İspa
arada kedi maltı kullan hem rahat tüy kusar hem vitaminli oluşundan hastalıklara engel olur. tek kedin varsa mamayı da kaliteli kullan. balkonda tuvaletin olması iyi. hava alır benim de balkonda.
site dışı nerden vereblirsin sepet oluşturdum baya bi 4 5 bin liralık kupon olsa çok iyi olcak instagramdan felan başka bi yerden yazma şansın var mı

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
selams
hangi mamadan alayım wishkas kullanıyorum

GirayHan

80+ Gold

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
selams

GirayHan

80+ Gold
önerin var mi lınk olarak tam bunu al vs die
n&d öneririm kedin kısır ise kısırlastırılmıs kedi mamalarından al marka bazında hangi ürün olursa olsun alabilirsin. balıklı sever balıklı al vb. ama bu markalar olsun.

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
selams
n&d öneririm kedin kısır ise kısırlastırılmıs kedi mamalarından al marka bazında hangi ürün olursa olsun alabilirsin. balıklı sever balıklı al vb. ama bu markalar olsun.
yok kısır değil

GirayHan

80+ Gold
Top Bottom