Neler Yeni

6 İl daha deprem bölgesine eklendi.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,993
İsim
uwu

Sebastian Szymanski

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mersin'de eski o listede olması lazım yemin ederim ama kanıtlamak çok zor sağlam olduğu kesin olan bir kaç yapı 52katli apartman ve yeni hastanesi apartmanların çoğu bataklıktan dönme
Ben Mardin'deyim burada hiç sorun yok gibi görünüyor neden eklendiği hakkında hiç fikrim yok Batman'da aynı şekilde

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,993
İsim
uwu
Ben Mardin'deyim burada hiç sorun yok gibi görünüyor neden eklendiği hakkında hiç fikrim yok Batman'da aynı şekilde
Hocam Dıştan oyledirde Mersin'de 3katli binalar en sonda baya sallandı biz 2. Kattayiz bnim 2masam var L gibi kullanıyorum biri 10 santim falan hareket etti

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kayseri beşik gibiydi o kadar hasarlı binaya neredeyse tüm depremlerden etkilenmesine rağmen deprem bölgesine yeni eklendik şu olayda bile art niyet görüyorum medyaya yansımayan görüntüler sınav ücretleri vs...

bwNN

80+ Silver
Mersin nerede ?
Çok sağlam yapısı var gibi düşünülüyor heralde çok komik ya

Megan

80+ Silver
Ücret niye iade olsun ki sen ekonomik olarak nasıl etkilendin? Kyk yurt ücretlerini yatıranlarınki iade olmuştu onda farklı durum vardı.
Yks ücretinde para vermeyenlerin durumu da ekonomik olarak sıkıntılı olmalarıydı adamlar evlerini arabalarını yakınlarını kaybetmişlerdi. Bu bölgelerin deprem bölgesi yapılmasının sebebi sanırım burada da hasar tespit çalışmalarının hızlandırılması ve üniversitelerin açılmaması (yurtlar depremzede dolu)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,726
Üyeler
156,377
Son üye
mon70
Top Bottom