Neler Yeni

6000 TL bisiklet önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Selçuk Karakurt
Bana da 8k bütçede 2. el 0 fark etmez dağ bisikleti lazım var mı önerin? Normal yolda da giderim tek teker de yaparım freeride/downhill de yaparım. Aklımda 2. el st540 var iyi midir
freeride/downhill konusunda pek bilgili değilim ama aktarıcı ve fren çok önemli
Mesaj otomatik birleştirildi:

iyi bir aktarıcı yormadan tempolu ve konforlu sürüş sağlar. iyi bir frenle de korkusuzca hareket edebilirsin frenine güvenmek çok önemli off road yollarda

Hocam bu nasıldır?
bu dağ bisikleti. amaç eğer downhill ve off road yolarda dağda taşta sürmekse iş görebilir ama şehir içinde 60-70 km düzenli sürüşlerde pek konfor sağlayacağını düşünmüyorum.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,913
İsim
Emre
Discord
necromancerr
6k bütçe biraz sıkıntı bisiklet fiyatları da uçtu. Ama bunlar işine yarayabilir.

----
----
----

eğer spor olarak yapacaksan trekking öneririm ama arada bir çıkıp dolaşmalık bir bisiklet arıyorsan ozaman daha konforlu şehir bisikletlerine odaklanman gerek.
corelli almasın hocam arkadaşım aldı bi tane 4k ya çocuğun başına gelmeyen kalmadı daha ilk gün arka teker 8 çizmeye başladı ilk haftası sol pedal kısmı elinde kaldı 1 seneye yakın olucak alalı o ön viteslerde sorun var

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Arif Dağcı
Bisikletler hakkında hiç bilmem hocam konu başlıkta, şehiriçi gezmek için kullanacağım çok ince olması zayıf olduğu anlamına mı geliyor bilmiyorum ama şehir bisikleti olarak bildiklerim ince oluyo bu da içime sinmiyor buranın yollar(en azından benim gideceklerim) kötü ona göre bişeyler önerir misiniz
Hocam o bütçeye maalesef iyi bişeyler yok bence 7500 e bununla başlayın eğer 9000 olur derseniz farklı alternatifi var bizzat ben sürdüm gayet keyifli bisiklet çok kolay gidiyo aynı zamanda hızlı

Carraro Sportive 220 46 Kadro Şehir Bisikleti (170 cm Üstü Boy)

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Cem Kılıç
6k bütçe biraz sıkıntı bisiklet fiyatları da uçtu. Ama bunlar işine yarayabilir.

----
----
----

eğer spor olarak yapacaksan trekking öneririm ama arada bir çıkıp dolaşmalık bir bisiklet arıyorsan ozaman daha konforlu şehir bisikletlerine odaklanman gerek.
hocam 7,5k ya çıkamam ama 7k yı zorlarım bu bütçede dediğinize göre en iyi trekking hangisidir

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
peki ne önerirsin süspansiyonu iyi olan
Şehir içi sürecekseniz asla süspansiyonlu önermem boşu boşuna süreni yoruyor. Çelik kadro asla almayın bayağı bir ağır olacağından yine yoracaktır. Çok hızlı atik bir şekilde sürmeyecekseniz disk frenli almanızı da önermem çünkü yine gereksiz 1-2 kg ağırlık katar bisiklete. Alüminyum kadro, 28 inç tekerlekli, V-frenli, süspansiyonu olmayan ikinci el bir bisiklet şehir içinde sizin işinizi görecektir. İlla süspansiyon olsun yoldaki her şeyi olduğu gibi hissetmeyeyim diyorsanız sadece maşası olan yani ön tekerleğin orada süspansiyonu olan bir bisiklet öneririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,728
Üyeler
142,166
Son üye
Rmznsvn
Top Bottom