Neler Yeni

Öneri 60K Gaming Laptop Önerisi

Emsal

80+ Silver
HP omen 4080 2k 68k civarıydı heralde ancak ben de olsam bu fiyatlara Asus rog msi bakardım
Onlarda da 2k ekran bu fiyata gelmez hocam
Şu msi vector videosunu izleyin bence işlemci 13700hx ancak tam performansla bütün Watt gücünü kullana bilen bir laptopmuş hem de 4080 fiyat da iyi bence eğer ekran 2k olmaması üzmeyecekse bütçe zorlanabilir

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Asil

Emsal

80+ Silver
şu vector o paraya 2k ekran olsa valla çekerdim hemen o kadar güzel bir laptop ama 4080 e fhd ne arkadaş.
HP omen var sadece 4080 2k o fiyata hocam
Heralde ben yine vector alırım
Çünkü 4070 2k ekranı ne kadar süre götürür tartışmalar var bu konu hakkında

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
HP omen 4080 2k 68k civarıydı heralde ancak ben de olsam bu fiyatlara Asus rog msi bakardım
Onlarda da 2k ekran bu fiyata gelmez hocam
Şu msi vector videosunu izleyin bence işlemci 13700hx ancak tam performansla bütün Watt gücünü kullana bilen bir laptopmuş hem de 4080 fiyat da iyi bence eğer ekran 2k olmaması üzmeyecekse bütçe zorlanabilir
Aynen hocam o seviyede MSI, Asus ROG bakarım dediğiniz gibi. MSI videosunu izledim, genel olarak hoşuma gitti ama fiyatı da yüksek, yani düşünme aşamasındayım şu an. İşlemci benim için ekran kartından daha önemli. Dediğim gibi sürekli oyun oynamıyorum ama sürekli bilgisayarı kullanıyorum ve hızlı olması lazım, hız için de sağlam işlemci ve soğutma lazım diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu var : https://www.akakce.com/laptop-noteb...0-16-1-full-hd-notebook-fiyati,490145192.html

Ancak sadece işlemcisi bu kadar güçlü olduğu için bu kadar para vermene bence gerek yok onun yerine bunuda alabilirsin: https://www.akakce.com/laptop-noteb...0-16-1-full-hd-notebook-fiyati,303411527.html
Hocam işlemci benim için önemli, yani işlemci iyi olduğu için ekstra para veririm ama bu kadar ekstra vermeye gerek var mı bilmiyorum.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Asil
Aynen hocam o seviyede MSI, Asus ROG bakarım dediğiniz gibi. MSI videosunu izledim, genel olarak hoşuma gitti ama fiyatı da yüksek, yani düşünme aşamasındayım şu an. İşlemci benim için ekran kartından daha önemli. Dediğim gibi sürekli oyun oynamıyorum ama sürekli bilgisayarı kullanıyorum ve hızlı olması lazım, hız için de sağlam işlemci ve soğutma lazım diye düşünüyorum.

Hocam işlemci benim için önemli, yani işlemci iyi olduğu için ekstra para veririm ama bu kadar ekstra vermeye gerek var mı bilmiyorum.
bende o nedenle söyledim zaten

bende o nedenle söyledim zaten
baya fark var

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
şu vector o paraya 2k ekran olsa valla çekerdim hemen o kadar güzel bir laptop ama 4080 e fhd ne arkadaş.
Hocam doğru, yani 16 GB RAM olayı da saçma, bir de 8x2 yapmışlar, o RAM'ler benim için çöpten ibaret :(

Hocam ben de öyle düşünüyorum.

https://nanoreview.net/en/cpu-compare/intel-core-i9-13900hx-vs-amd-ryzen-9-7940hs

İşlemci ağırlıklı işin yoksa; 7840HS veya 13700h, 13620H'de işini görür. HX ısı sorunu yaratabilir.
Hocam benim laptoptan beklediğim şey hız, zaten elimde düzgün bir SSD var, diğer özellikleri de hızlı olmasını sağlayacak şekilde olmalı, hatta çok nadiren oyun oynamama rağmen oyun laptopu aramamın sebebi de bu, oyun laptopları genel olarak performans laptopları oluyor, sırf daha hızlı ve performanslı olacağını düşündüğüm için gaming laptop bakıyorum.

Emsal

80+ Silver
İşlemci odaklı ise en önde bu 2 si gelir bence

Şu acer olan hocam diğer hiçbir acer la aynı değil , predator helios neo var mesela o nitro 16 nın kasası , bu direk helios diye geçiyor yani neo ön eki yok

premium cihazı acer ın bu mağaza da incelerseniz üst kalite olduğunu görebilirsiniz

Ancak hem 4080 hem de daha yüksek işlemcili bu fiyat bandında yok

Ya 4070 işlemci yüksek ya da 4080 işlemci bir tık altı

Merakla sonuçlarınızı bekliyoruz:)

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
HP omen var sadece 4080 2k o fiyata hocam
Heralde ben yine vector alırım
Çünkü 4070 2k ekranı ne kadar süre götürür tartışmalar var bu konu hakkında
Hocam doğru, HP Omen de hoşuma gidiyor ama bakalım

İşlemci odaklı ise en önde bu 2 si gelir bence

Şu acer olan hocam diğer hiçbir acer la aynı değil , predator helios neo var mesela o nitro 16 nın kasası , bu direk helios diye geçiyor yani neo ön eki yok

premium cihazı acer ın bu mağaza da incelerseniz üst kalite olduğunu görebilirsiniz

Ancak hem 4080 hem de daha yüksek işlemcili bu fiyat bandında yok

Ya 4070 işlemci yüksek ya da 4080 işlemci bir tık altı

Merakla sonuçlarınızı bekliyoruz:)

Hocam hangi mağazaya gitmem lazım, öneriniz var mı? Acer Nitro serisini incelemiştim de o aşırı kötüydü ve önyargım oluştu maalesef Acer hakkında.

Hocam premium olması en önemli şeylerden biri şu an, neredeyse böbreğimi satıp alıcam ve yine dandik bir cihaz gibi gözükecekse direk gidip harbiden dandik bir cihaz alayım madem böbreğimi satmaya gerek kalmasın :D

Sırf bu yüzden premium ucuz ikinci elleri bile düşünüyorum, her gün elimin altında olacak bir cihazı severek kullanmam lazım, sırf ekran kartı şu işlemcisi şu olduğu için seçemem :(

@yagizd2

Emsal

80+ Silver

soul

80+ Silver
Hocam doğru, HP Omen de hoşuma gidiyor ama bakalım

Hocam hangi mağazaya gitmem lazım, öneriniz var mı? Acer Nitro serisini incelemiştim de o aşırı kötüydü ve önyargım oluştu maalesef Acer hakkında.

Hocam premium olması en önemli şeylerden biri şu an, neredeyse böbreğimi satıp alıcam ve yine dandik bir cihaz gibi gözükecekse direk gidip harbiden dandik bir cihaz alayım madem böbreğimi satmaya gerek kalmasın :D

Sırf bu yüzden premium ucuz ikinci elleri bile düşünüyorum, her gün elimin altında olacak bir cihazı severek kullanmam lazım, sırf ekran kartı şu işlemcisi şu olduğu için seçemem :(

@yagizd2
alabiliyorsan kesinlikle doluluk anlamında en iyi model helios 16 dır.

Top Bottom