Neler Yeni

Öneri 60W Soundbar 2500TL Alınır Mı? Grundig GSB900

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Kaliteli sistemler kulaklık gibi iyi para. 2500 tl ye alacağınız üründen ses kalitesi beklemeyin.

Büyük değil bu sistem, evi inletir o da son ses açarsınız.(Video çektiğim için sona almış olabilirim)
Ayrıca mahalleyi bu sistemler inletir.

Size tavsiyem teknoloji mağazasına gidip, ürünün sesini dinlemek olacaktır. Onun haricinde ucuz ürünleri almanızı tavsiye etmem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dvd üzerinde herhangi bir ses girişi var mı ? Audio in yazabilir . Forumdaki resimlere baktım ama göremedim
Ben beklentilerimi belirttim zaten. Ama küçük bir Bluetooth hoparlörler bile yüksek ve kaliteli ses verdiği oluyor. 2 3k paraya kaliteli bir şey nasıl bulamayız anlamadım.

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben beklentilerimi belirttim zaten. Ama küçük bir Bluetooth hoparlörler bile yüksek ve kaliteli ses verdiği oluyor. 2 3k paraya kaliteli bir şey nasıl bulamayız anlamadım.
Tv altı hoparlör ev ses sinema sistemi olarak kaliteli yoktur o paraya.

Sadece müzik dinlemek için ise kaliteli ürünler bulunur.
Sizin gidip dinlemeniz daha iyi olacaktır. Çünkü öncesinde kendi kulaklıkla ile dinlediğiniz bir parçayı,almak istediğiniz ürünle kıyaslayıp karar verecekswniz iyi mi kötü diye

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Tv altı hoparlör ev ses sinema sistemi olarak kaliteli yoktur o paraya.

Sadece müzik dinlemek için ise kaliteli ürünler bulunur.
Sizin gidip dinlemeniz daha iyi olacaktır. Çünkü öncesinde kendi kulaklıkla ile dinlediğiniz bir parçayı,almak istediğiniz ürünle kıyaslayıp karar verecekswniz iyi mi kötü diye
Bizim burada öyle büyük devasa mağazalar çeşit çok değil. Burdan bulmak daha mantıklı geldi
Bluetooth hoparlör de olur soundbar es geçebiliriz öyle diyorsan

Top Bottom