Neler Yeni

6700xt vs 4060ti ekran kartı

itzzereh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eren
12 GB vram kullanilana kadar zaten rx 6700xr ve rtx 4060ti oyunları kaldıramayacak nvida ***** mı kartlara düşük vram koysun adamlar neden koymuyor 12gb vram kullanan oyun gelene kadar rtx 4060ti rx 6700xt mı kalır aynı rx 580 gibi olur o kartlar
12 gb vram kullanmak değil maksat mesela last of usta ultra ayarlarda 8 gb vrami aşıyor artık çıkacak oyunlar böyle olacak 8 gb vram az gelecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
ll.Wilhelm
Hocam kendimi kötü hissettim şu an. Çok yanlış anlaşıldım, ayıca fanboyluk falan da yapmıyorum doğrusu neyse onu söylüyorum. Demek istediğim 6750xt 4060ti ı geçiyor, youtube dan testlere baktım 4070 i bazı oyunlarda o da genelde amd tabanlı oyunlarda geçiyor. Normalde 4070 tabii ki daha iyi. 6750xt 4060ti i geçtiği için 4070 e yetişmeye çalıştığı için rakibi dedim. Yoksa cahil falan değilim yani :)
Hocam 6750 XT 4070 e asla yaklaşamaz bile

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Rick Grimes
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Rick Grimes
Hocam saf güçte yaklaşamaz rtx 4070 saf güçte rakibi RX 6800 XT
Hocam bakın hâlâ dediğimi anlamıyorsunuz. Ben sizin dediğinize zaten katılıyorum, ama bahsettiğim diğer şey birkaç amd tabanlı oyunlarda geçtiği. Yoksa bende biliyorum 4070 in daha iyi olduğunu.

Son düzenleme:

The Semih

80+ Silver
1692487303406.png

Hergün aynı şeyleri yazmakdan çok sıkıldım, benim yerime bazı arkadaşlar gerçekleri yazmış zaten o yüzden tekrarlamıcam. İki firmanın da fanboyu felan değilim fakat bir ekran kartına para vericeksem eğer bütün nimetlerinden faydalanmak isterim.

Ekran kartı alırken sadece FPS videoları izliyorsanız zaten AMD alın arkadaşlar sizin NVIDIA teknolojilerine kafanız basmaz bile, yani kullanmıcağınız için boşuna NVIDIA karta para vermeyin paranıza yazık.

NVIDIA kart alacak arkadaşların youtuba içerik üreten twitchde yayın açmak isteyen veya Unreal Engine gibi programlarla haşır olan arkadaşların tercih edeceği Premium bir kart, Adobe - OBS - Blender tarzı programlarla kendini geliştirmek isteyen arkadaşların yönelceği bir kart.

Dediğim gibi amacınız sadece şu oyunda kaç FPS alırım diye düz mantık kafa varsa gidin AMD alın çünkü NVIDIA kartın hakkını asla veremezsiniz.

Mr.HigiTana

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle

Hergün aynı şeyleri yazmakdan çok sıkıldım, benim yerime bazı arkadaşlar gerçekleri yazmış zaten o yüzden tekrarlamıcam. İki firmanın da fanboyu felan değilim fakat bir ekran kartına para vericeksem eğer bütün nimetlerinden faydalanmak isterim.

Ekran kartı alırken sadece FPS videoları izliyorsanız zaten AMD alın arkadaşlar sizin NVIDIA teknolojilerine kafanız basmaz bile, yani kullanmıcağınız için boşuna NVIDIA karta para vermeyin paranıza yazık.

NVIDIA kart alacak arkadaşların youtuba içerik üreten twitchde yayın açmak isteyen veya Unreal Engine gibi programlarla haşır olan arkadaşların tercih edeceği Premium bir kart, Adobe - OBS - Blender tarzı programlarla kendini geliştirmek isteyen arkadaşların yönelceği bir kart.

Dediğim gibi amacınız sadece şu oyunda kaç FPS alırım diye düz mantık kafa varsa gidin AMD alın çünkü NVIDIA kartın hakkını asla veremezsiniz.
Dur kardeşimm sen nvidia kullanmak için benden izin aldın mı :D

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,269
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

Sizce hangisini almalıyım? R5 5600 işlemci ile.
Amd onermem wattman sorunlari bas basa kalirsin

Faoflame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Ahmet
Hocam kendimi kötü hissettim şu an. Çok yanlış anlaşıldım, ayıca fanboyluk falan da yapmıyorum doğrusu neyse onu söylüyorum. Demek istediğim 6750xt 4060ti ı geçiyor, youtube dan testlere baktım 4070 i bazı oyunlarda o da genelde amd tabanlı oyunlarda geçiyor. Normalde 4070 tabii ki daha iyi. 6750xt 4060ti i geçtiği için 4070 e yetişmeye çalıştığı için rakibi dedim. Yoksa cahil falan değilim yani :)
Hocam alındıysanız kusura bakmayın ben anlık sinirle yazdım onları. Zaten size cahil demedim diğer arkadaşa dedim. Şimdi temiz kafayla yine okudum da konuyu sabah sabah yine sinirlendim şu çocuğa, yine olsa yine aynı şeyleri yazardım. Saygılar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,846
Üyeler
142,185
Son üye
LaQuincia
Top Bottom