Neler Yeni

7 Bin TL Ekran kartı önerisi ? 2.el mi ? Sıfır mı ?

alperennN

80+ Silver
@Abdullah Hacıgül abim instagram hesabından durmadan indirimli harika kartlar paylaşıyor takip edersen iyi olur hoşuma gidiyor benim şu sıra ikinci el ben hani işin piri değilsen ben almanı önermem piyasada acayip ölmüş ama ayakta gösterilip kaktırılmaya çalışılan ekran kartı kaynıyor
Adamlar 500 tane stok topluyor daha sonrasında 200 TL kâr koyup 100.000 TL kâr ediyorlar ne kudurdunuz be

Dainty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hüseyin
Adamlar 500 tane stok topluyor daha sonrasında 200 TL kâr koyup 100.000 TL kâr ediyorlar ne kudurdunuz be
çocukça kudurma falan lafları size yakışmıyor neyi kastettiğini anlamadım dostum ikinci elimi kastediyorsun

Mehsaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Şahin
@Abdullah Hacıgül abim instagram hesabından durmadan indirimli harika kartlar paylaşıyor takip edersen iyi olur hoşuma gidiyor benim şu sıra ikinci el ben hani işin piri değilsen ben almanı önermem piyasada acayip ölmüş ama ayakta gösterilip kaktırılmaya çalışılan ekran kartı kaynıyor
Evet takip ediyorum birazda o yüzden sıfır amd ekran kartı alabilirim. Güzel indirimler oluyor lakin işin sonu bu driver kaynaklı sorunlara geliyor. İşin piri kısmına gelirsek çok çok bilgi birisi değilim ekran kartı kısmında önceliğim sıcaklık değerleri ,kartın açılması, vida izleri, fan sesi, gibi gibi herşeyi araştırıp bakıyorum tabi ki

Dainty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hüseyin
tabii ki 2. Elden bahsediyorum sıfır 2060 alırsın zaten o paraya
ben kesinlikle ikinci el alınmaz demiyorum dikkat istiyor malum ezilmiş kart çok biliyorsunuzdur sizde bilgili gibisiniz yani pek anlamayanların yaklaşmasını yada yanlarında biri olmadan en azından almalarını ben önermem sıfır arkasında garanti olan bir kart almak bu kesim için bence daha mantıklı

Mehsaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Şahin
Bahsettiğin freesync değil de adaptive sync olabilir mi? 2 tarafı da destekleyen o diye biliyorum. Monitörün özelliklerine baktığımda adaptive sync ve gsync yok. Sadece Freesync mevcut bilemedim şimdi.
İnternetde freesync olan monitörlerde g-sync açılılıyor artık diye 3 yıl önce çekilen videolar var 3 yılda illaki bir gelişim olmuştur heralde :ROFLMAO:

Dainty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hüseyin
Evet takip ediyorum birazda o yüzden sıfır amd ekran kartı alabilirim. Güzel indirimler oluyor lakin işin sonu bu driver kaynaklı sorunlara geliyor. İşin piri kısmına gelirsek çok çok bilgi birisi değilim ekran kartı kısmında önceliğim sıcaklık değerleri ,kartın açılması, vida izleri, fan sesi, gibi gibi herşeyi araştırıp bakıyorum tabi ki
dikkat ediyorsanız ve iyice araştırıp bilgi sahibi oluyorsanız sorun yok ancak riskli ve birazda hayat tecrübesi istiyor inanın satıcının tepkileri yüz ifadeleri sattığı diyer ürünler vs de zaten size yol gösterici olacaktır bu tür ayrıntıları gözden çıkarmayınız

Mehsaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Şahin
dikkat ediyorsanız ve iyice araştırıp bilgi sahibi oluyorsanız sorun yok ancak riskli ve birazda hayat tecrübesi istiyor inanın satıcının tepkileri yüz ifadeleri sattığı diyer ürünler vs de zaten size yol gösterici olacaktır bu tür ayrıntıları gözden çıkarmayınız
Tabi ki katılıyorum size tamamen az paralar vermiyor sonuçta herşeyini kontrol etmem lazım :giggle:

TahinPekmez

80+ Silver

Dainty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hüseyin
Tabi ki katılıyorum size tamamen az paralar vermiyor sonuçta herşeyini kontrol etmem lazım :giggle:
paranın azlığı çokluğuda hadi bir kenara kolayda malesefki kazanılmıyor toplumun büyk bir kesimide orta halliler ve gittikçe dahada para kazanmamız güçleşiyor hakkımızda hayırlısını diliyorum iyi alışverişler dilerim :)

Mehsaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Şahin
Bahsettiğin freesync değil de adaptive sync olabilir mi? 2 tarafı da destekleyen o diye biliyorum. Monitörün özelliklerine baktığımda adaptive sync ve gsync yok. Sadece Freesync mevcut bilemedim şimdi.
Bende bu yüzden amd tarafına yönelmek zorunda kalıyorum birazda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,172
Üyeler
141,254
Son üye
musti_78
Top Bottom