Neler Yeni

70.000 TL'lik Kasa Önerir misiniz?

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
ahmet saplı
Merhaba arkadaşım alacak ve farklı ilde, kendisinin hiç bir bilgisi yok bilgisayar toplama hakkında o yüzden kurulumu yapılmış kasa lazım. Hazır veya kendin toplada montaj yapılabilen farketmez.
70.000 TL civarlarında olursa güzel olur
İstediğimiz parçalar
Ryzen 7 7800x3d
4070 - 4070 Super - 4070 Tİ - Asus Msi Gigabyte markaları olsun lütfen
32 GB Ram
Kaliteli Sıvı Soğutucu
( aynı işlemci ve msi c360 sıvı soğutucu ben de var ve güzel soğutuyor)
Güç Kaynağı (Gold olması daha iyi diyorlar bilemedim)
1 TB SSD
Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Son düzenleme:

hashasii

80+
Özelliştermeler ile 65 70 oluyor

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
ahmet saplı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Özelliştermeler ile 65 70 oluyor
Bu nasıl hocam, şimdi bakacağım senin dediğine
1725114794514.png

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
ahmet saplı

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
ahmet saplı
Hocam o kadar bi fark yok markalar arasında sebebinizi öğrenebilirmiyim
hocam normalde farklı marka almazdım hiç 2 sene önce indirimde gördüm farklı marka 3070 ti ve aldım fakat kronik sorunlu çıktı kendini zamansız şekilde kapatıyordu random işlerime engel oluyordu, allahtan amazondan almıştım direkt iade aldılar 1 sene kullanmama rağmen
tüm sistemi baştan yeniledim sorun en son ekran kartında çıktı hem maddi zarara soktu hemde işime engel oldu

hashasii

80+
hocam normalde farklı marka almazdım hiç 2 sene önce indirimde gördüm farklı marka 3070 ti ve aldım fakat kronik sorunlu çıktı kendini zamansız şekilde kapatıyordu random işlerime engel oluyordu, allahtan amazondan almıştım direkt iade aldılar 1 sene kullanmama rağmen
tüm sistemi baştan yeniledim sorun en son ekran kartında çıktı hem maddi zarara soktu hemde işime engel oldu
Nadirdir ama olduysa bişey diyemem geçmiş olsun

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
ahmet saplı

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
valla zaten önyargılıyken üstüne böyle bir olay yaşadığım için artık hayatta el uzatmam hocam.
Hocam şans isi bu almak istediğiniz markalarin herhangi birindede cikabilir. Cikma sansida o kadar yükse değil bence arkadaşın önerdiği sistemi almak en mantıklısı. Zaten adamlar koskoca nvidia ile partnerler. Güvenilir yani hepsi bir sorun olmaz.

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Kadir
MSI dan şaşma

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
ahmet saplı
Hocam şans isi bu almak istediğiniz markalarin herhangi birindede cikabilir. Cikma sansida o kadar yükse değil bence arkadaşın önerdiği sistemi almak en mantıklısı. Zaten adamlar koskoca nvidia ile partnerler. Güvenilir yani hepsi bir sorun olmaz.
maalesef hocam arkadaşımda bilindik marka ister anlamadığı için o yüzden bahsettiğim gibi bir sistem arıyorum

Top Bottom