Neler Yeni

7000-8000 civarında televizyon önerisi

yigit_99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yiğit onur
Herkese iyi günler. Odamda ağırlıklı olarak maç izlemek için bir televizyon arıyorum. 7 8 civarına güzel smart tv bulunabilir mi? Fiyat olarak biraz daha çıkabilirim önerilerinize açığım.

yefri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
koray canpolat
tv nin içindeki uyduyu kullanıcam dememiş

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Eren Çarko
hocam onvonun televizyonunu önerebilirim sorun yaşamazsın ama yaşadığında teknik desteği çok kötü
Mesaj otomatik birleştirildi:

42 ile 43 inç arasında 460 tl oynuyor sorun olmaz derseniz 43 alın

yigit_99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yiğit onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam onvonun televizyonunu önerebilirim sorun yaşamazsın ama yaşadığında teknik desteği çok kötü
Mesaj otomatik birleştirildi:

42 ile 43 inç arasında 460 tl oynuyor sorun olmaz derseniz 43 alın
Hocam ben de buna bakmıştım da onvo daha önce çevremde de kullanan olmadığı için emin olamadım ya

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Eren Çarko
Hocam ben de buna bakmıştım da onvo daha önce çevremde de kullanan olmadığı için emin olamadım ya
hocam kendim kullanıyorum söylediğim gibi kendisi güzel sorun yaşamazsınız kolay kolay ama teknik desteği baya kötü

yigit_99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yiğit onur
hocam kendim kullanıyorum söylediğim gibi kendisi güzel sorun yaşamazsınız kolay kolay ama teknik desteği baya kötü
Tod uygulamasını kullancam genellikle onu sorunsuz açsın ve düzgün bir kalitesi olsun yeterli ama teknik desteğin kötü olması sıkıntı ya bu tvde tod tv uygulama olarak yüklü mü yoksa biz mi yüklüyoruz hocam

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Eren Çarko
Tod uygulamasını kullancam genellikle onu sorunsuz açsın ve düzgün bir kalitesi olsun yeterli ama teknik desteğin kötü olması sıkıntı ya bu tvde tod tv uygulama olarak yüklü mü yoksa biz mi yüklüyoruz hocam
hocam smart TV olduğundan dolayı play storeden indirebiliyorsunuz kendisi netflix beinconnect gibi uygulamaları yüklü şekilde geliyor

yigit_99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yiğit onur
hocam smart TV olduğundan dolayı play storeden indirebiliyorsunuz kendisi netflix beinconnect gibi uygulamaları yüklü şekilde geliyor
Anladım onvoyu alacam gibi duruyor biraz daha araştırayım. Çok teşekkür ederim

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Eren Çarko
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular