Neler Yeni

7000 TL bütçeli Telefon Arıyorum

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
arkadaş uzun süredir iphone kullanıyormuş tekrardan 60 hz kullanırsa kendi açısından sıkıntı oluşmaz depolamayıda yüksek gb alarak çözebilir 1tb sd kartın 2 bin TL civarı olduğunu düşünürsek parmak izi konusuda satın alan kişiye bağlı android ve ios karşılaştırırken batarya mah karşılaştırması çok saçma
Ben S20Plus diyorum.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Herkese selam. Yaklaşık 7 yıldır iPhone kullanıyorum.

Ben araştırmalarım sonucu iPhone 11 ile Galaxy S20 Plus arasında kaldım. Sizce hangisi? Bunlar dışında hangi telefonları tavsiye edersiniz? (Bütçeyi biraz daha arttırabilirim.)
Kesinlikle iPhone 11.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
samsung disinda hic bir android iphone rakibi olamaz :)

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
arkadaş uzun süredir iphone kullanıyormuş tekrardan 60 hz kullanırsa kendi açısından sıkıntı oluşmaz depolamayıda yüksek gb alarak çözebilir 1tb sd kartın 2 bin TL civarı olduğunu düşünürsek parmak izi konusuda satın alan kişiye bağlı android ve ios karşılaştırırken batarya mah karşılaştırması çok saçma
İlla 1tb sd kart almak zorunda değil ki. Telefon en fazla 1tb destekliyor sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

samsung disinda hic bir android iphone rakibi olamaz :)
Oneplus olur.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
burda dijital kolelik diyen insanlar amerikada yasasa xiaomi nin ismini bile duymayacaginin farkinda degil :D

mrramen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Atahn Küçükçayır
Tercihimi iPhone 11'den yana kullanırdım. Bunu bir android kullanıcısı olarak söylemekteyim. Forumdaki insanlar 720p ekran diyorlar fakat Apple'ın ekran teknolojisi bir nebze farklı olduğu için 1080p ile neredeyse fark göstermiyor. Oyumu Apple'dan yana kullanmamın sebebi ise yıllar yılı daha iyi idare etmekte ve ek olarak pil'in sayısal azlığına bakmayın diğer çoğu telefondan daha fazla ekran süresi alırsınız. Yapabileceğiniz en iyi şey YT'da testlere bakmanız, hangi ekosistemde daha rahat olduğunuzu karar vermeniz. Ek olarak Apple cihazlarının daha stabil olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekir.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
evde şuan ipad 1 var forum kitlesinin yaş ortalaması ile muhtemelen aynı yaştadır ve çalışıyor veya 2011 model macbook pro var hala sorunsuz çalışıyor burda her şeyi ekran hz si sanan kişiler çok bi şey demesin ekran 120hz de mobil de düzgün oyun mu var ? 5 yıl boyunca destekleyen her oyunda 120 fps mi vericek ?

şahin doğan

80+ Platinum
Tercihimi iPhone 11'den yana kullanırdım. Bunu bir android kullanıcı olarak söylemekteyim. Forumdaki insanlar 720p ekran diyorlar fakat Apple'ın ekran teknolojisi bir nebze farklı olduğu için 1080p ile aşırı fark göstermiyor. Apple'dan yana kullanmamın sebebi ise yıllar yılı daha iyi idare etmekte ve ek olarak pil'in sayısal azlığına bakmayın diğer çoğu telefondan daha fazla ekran süresi alırsınız. Yapabileceğiniz en iyi şey YT'da testlere bakmanız, hangi ekosistemde daha rahat olduğunuzu karar vermeniz.
zaten video vs izlerken 1080p izlenebiliyor

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Samsung'un ekranının iPhone 11'den daha iyi olduğu tabii ki doğru ama 720p denince insanların aklına giriş seviye Android'lerdeki 270 ppi'lık ve soluk ekranlar geliyor. O ekranlarla alakası yok.

326 ppi değeri sunan, 625 nit parlaklığa kadar çıkabilen kaliteli bir IPS panel kullanılıyor. Tekrarlıyorum, FHD+ OLED'lerle kapışamaz ama çok kötü bir ekranı olduğu anlamına da gelmesin.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
evde şuan ipad 1 var forum kitlesinin yaş ortalaması ile muhtemelen aynı yaştadır ve çalışıyor veya 2011 model macbook pro var hala sorunsuz çalışıyor burda her şeyi ekran hz si sanan kişiler çok bi şey demesin ekran 120hz de mobil de düzgün oyun mu var ? 5 yıl boyunca destekleyen her oyunda 120 fps mi vericek ?
O 120 FPS olayının da telefon şarjı konusunda çok etkilediğini duydum

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Samsung'un ekranının iPhone 11'den daha iyi olduğu tabii ki doğru ama 720p denince insanların aklına giriş seviye Android'lerdeki 270 ppi'lık ve soluk ekranlar geliyor. O ekranlarla alakası yok.

326 ppi değeri sunan, 625 nit parlaklığa kadar çıkabilen kaliteli bir IPS panel kullanılıyor. Tekrarlıyorum, FHD+ OLED'lerle kapışamaz ama çok kötü bir ekranı olduğu anlamına da gelmesin.
iPhone'un kamerası fark yaratıyor, uzun ömürlülüğü fark yaratıyor ama şarj kablosuna bile para istemeleri, düşük dahili hafıza ve onun da üzerine harici hafıza sunmamaları gibi sorunlar beni git gide soğuttu yeni nesil Apple telefonlardan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,654
Üyeler
149,602
Son üye
uykusuzadam
Top Bottom