Neler Yeni

Hangi Telefon Daha İyi?

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Bu telefonlardan kendime uygun olanı bulmaya çalışıyorum. Akıcı, kamerası iyi olan, beni 3 4 sene götürebilecek, üzmeyecek bir telefon arıyorum. Bütçem 5-6k arası. 2.el telefon arıyorum. Daha önce araştırdığımda sürekli Xiaomi telefonlar önerildiğini gördüm. Redmi Note 11 Pro özellikle. Ama Redmi Note 11 Pro zaten annemde var ve kamerasını beğenmiyorum. Ayrıca Xiaomi telefonların yazılımsal sıkıntılar doğurduğunu söyledikleri için yönelmek istemiyorum. Kendimce bir kaç telefon buldum. Bu telefonlardan hangisi benim için uygunsa 2.el olarak onu arayacağım. Dediğim gibi kamerasının güzel olması ve akıcı, arayüzü stabil, hızlı bir telefon olması benim için önemli. Şimdiden Teşekkürler. Telefonlar:
Samsung Galaxy A33 5G
Samsung Galaxy M52 5G
Oppo Reno 4
Realme 6
Realme 6 Pro
Tabii ki bu telefonlar dışında önerdiğiniz telefonları da yazabilirsiniz. İyi akşamlar.

Kemal0180

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kemal
Bu telefonlardan kendime uygun olanı bulmaya çalışıyorum. Akıcı, kamerası iyi olan, beni 3 4 sene götürebilecek, üzmeyecek bir telefon arıyorum. Bütçem 5-6k arası. 2.el telefon arıyorum. Daha önce araştırdığımda sürekli Xiaomi telefonlar önerildiğini gördüm. Redmi Note 11 Pro özellikle. Ama Redmi Note 11 Pro zaten annemde var ve kamerasını beğenmiyorum. Ayrıca Xiaomi telefonların yazılımsal sıkıntılar doğurduğunu söyledikleri için yönelmek istemiyorum. Kendimce bir kaç telefon buldum. Bu telefonlardan hangisi benim için uygunsa 2.el olarak onu arayacağım. Dediğim gibi kamerasının güzel olması ve akıcı, arayüzü stabil, hızlı bir telefon olması benim için önemli. Şimdiden Teşekkürler. Telefonlar:
Samsung Galaxy A33 5G
Samsung Galaxy M52 5G
Oppo Reno 4
Realme 6
Realme 6 Pro
Tabii ki bu telefonlar dışında önerdiğiniz telefonları da yazabilirsiniz. İyi akşamlar.
Reis sen xiaomi note 11 pro ya da poco x4 pro al (kac@k)

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
991
İsim
Eren
Samsung Galaxy A33 5G
Samsung Galaxy M52 5G
Oppo Reno 4
Realme 6
Realme 6 Pro
6.5 e temiz realme 8 pro bulursan kaçırma bak sarı siteye

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reis sen xiaomi note 11 pro ya da poco x4 pro al (kac@k)
Reis Xiaomi almayacağımı uzun uzun anlattım gene al yazmışsın. Okumadan cevap verme gözünü seveyim. X4 Pro'yu aklımda tutucam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

A71 hakkında bir kaç olumsuz eleştiri okudum kamerası hakkında. Beklenilen performansı vermediğinde dair. O yüzden çekindim açıkçası.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz
Samsung Galaxy A33 5G
Samsung Galaxy M52 5G
Oppo Reno 4
Realme 6
Realme 6 Pro
@şahin doğan

şahin doğan

80+ Platinum
Önerdiklerinin hiçbiri. Samsung S10.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
6.5 e temiz realme 8 pro bulursan kaçırma bak sarı siteye
bir kaç konuda realme 6 pro'nun bir tık üstü olduğunu gördüm. Teşekkür ederim güzel öneri gibi duruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önerdiklerinin hiçbiri. Samsung S10.
Nedenlerini sayarsanız memnun olacağım. S10 biraz eski bir telefon. 3yılı aştı piyasaya çıkalı. 3 4 sene daha idare eder mi emin değilim. Ama yine de aklımda tutacağım çünkü çok iddialı söylediniz :) Gerçi benim bahsettiğim telefonlar da sonuçta dün çıkan telefonlar değil. Hatta biraz baktım da batarya üzecek gibi.

şahin doğan

80+ Platinum
Nedenlerini sayarsanız memnun olacağım. S10 biraz eski bir telefon. 3yılı aştı piyasaya çıkalı. 3 4 sene daha idare eder mi emin değilim. Ama yine de aklımda tutacağım çünkü çok iddialı söylediniz :) Gerçi benim bahsettiğim telefonlar da sonuçta dün çıkan telefonlar değil.
Kamera ve ekran olarak söylediğin cihazların hiçbiri S10 ile kapışamaz. Ve aralarından en premium cihaz S10.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Kamera ve ekran olarak söylediğin cihazların hiçbiri S10 ile kapışamaz. Ve aralarından en premium cihaz S10.
Başka bir konuda S10+ için "bu devirde alınmaz" diye söylemişsiniz. S10+ ve S10 arasındaki farkı söyler misiniz?

şahin doğan

80+ Platinum
Başka bir konuda S10+ için "bu devirde alınmaz" diye söylemişsiniz. S10+ ve S10 arasındaki farkı söyler misiniz?
O dediğim o konu ile ilgilidir. Aralarında pek fark yok. Önde 1 kamera, boyut ve ufak pil farkı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
mi 10 t pro

Top Bottom