Neler Yeni

Yardım 7000 TL bütçeyle telefon önerisi

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,053
İsim
Ömer
6 Gb ile 10s ile 8 gb 11s denk haksızlık olmasın diye söyledim arkadaşın isteklerine bakınız ve sonra cihaz öneriniz şuan siz 11s i övdükçe burda ben sinirlenmeye başladım 11s note 10s e hakarettir yan yana karşılaşınca
Tmm hocam siz heryerde 10s i övemey devam edip aldırmaya devam edin iyi forumlar

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Tmm hocam siz heryerde 10s i övemey devam edip aldırmaya devam edin iyi forumlar
Daha kötü bir cihazı daha iyi lanse etmeye devam edebilirsiniz ziya sistem önerilerinde turbox ve izoly sistem önermekle denk bir şey yapıyorsunuz iyi forumlar

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Serdar BULUT
Daha kötü bir cihazı daha iyi lanse etmeye devam edebilirsiniz ziya sistem önerilerinde turbox ve izoly sistem önermekle denk bir şey yapıyorsunuz iyi forumlar
Hocam zamanında bu 2 telefon arasında bende arada kalmıştım, sonrasında anneme note 10s almaya karar vermiştim. Şuanda memnun yine aynısını alırım diye düşünüyordum ancak ben alalı bi 5-6 ay geçmişti o yüzden hani önerilebilecek başka telefonlar varsa diye konuyu açmıştım ancak bu fiyat aralığında sadece note 10s ve note 11s öneriliyor ve ikiside benim ihtiyacımı net karşılayabileceğini düşünüyorum. Onun için şöyle renklerine görünüşlerine bakarım ona göre son bi kararımı veririm teşekkürler tavsiyeleriniz için. :)

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Hocam zamanında bu 2 telefon arasında bende arada kalmıştım, sonrasında anneme note 10s almaya karar vermiştim. Şuanda memnun yine aynısını alırım diye düşünüyordum ancak ben alalı bi 5-6 ay geçmişti o yüzden hani önerilebilecek başka telefonlar varsa diye konuyu açmıştım ancak bu fiyat aralığında sadece note 10s ve note 11s öneriliyor ve ikiside benim ihtiyacımı net karşılayabileceğini düşünüyorum. Onun için şöyle renklerine görünüşlerine bakarım ona göre son bi kararımı veririm teşekkürler tavsiyeleriniz için. :)
ne demek hocam rica ederim fakat ülke şartları ne olacağı belli olmuyor cihaz alırken uzun vadeye bakmak iyi oluyor o yüzden incik cincik incelemek gerekiyor cihazı ve daha iyisini tercih etmek gerekiyor herkesin şartları bir değil dediğim gibi o yüzden donanım ve bazı konularda 10s daha iyi mantıklı tercih o olacaktır fakat dış kasa olarak 11sin mavisi hoş duruyor

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
yenilenmiş iphone 8-8plus olabilir. Android üst segment olmadıkça önermiyorum.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Musa ÖZ
Top Bottom