Neler Yeni

70K Başlangıç Motoru Önerisi

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,391
İsim
Deniz Bey
Zontes s250 tavsiye ederim 23nm tork 24 beygir 100k bandında çoğu motoru tokatlıyor dominar 250 ile uzun yolda başa baş geldim 2 hafta önce
Tutulmadı bu motor satmaya kalksan çok zor olur o fiyatlara rtr 200 apache yada Pulsar Filan alınır zontes sıkıntı

Cheerios

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Deniz
Hocam seninle aynı boyda bir arkadaşım var. Bayileri tek tek gezdik dolaştık motorların üstüne tek tek oturudu falan. O boylarda başlangıç olarak tam uyan mondial vulture 125 ve xtreme max ler olmuştu arkadaşa. Ama dayanıklılık olarak vulture daha iyi xtreme max altında parçalanır 4-5 ay sonra.
Sonuç : vulture 125

Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Furkan Sünney
tvs raidere baktın mı bayide apacheye bakarken?
parça problemi var o motorda diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam seninle aynı boyda bir arkadaşım var. Bayileri tek tek gezdik dolaştık motorların üstüne tek tek oturudu falan. O boylarda başlangıç olarak tam uyan mondial vulture 125 ve xtreme max ler olmuştu arkadaşa. Ama dayanıklılık olarak vulture daha iyi xtreme max altında parçalanır 4-5 ay sonra.
Sonuç : vulture 125
ya hep kötü haber veriyor gibi hissettim kendimi de mondial de de yedek parça sıkıntısı var diye biliyorum

çok emin olmadan öneriyorum rks winner 200 var bi bak istersen,

rks 125 r a bakabilirsin,

başka da cross dışı aklıma gelmiyor dostum sanırım benim limitim bu :/ (keşke bi 5-6 santim kısa olaydın be gocaoğlan)

bence cross alıp sür iyice öğrenene kadar hafif hafif para biriktir, üstüne koyup 600 lüklere geçersin anca öyle boya göre motor alabilirsin. Ya da Cruiser motor bakman lazım Falcon freedom 250 olabilir.motora ilgin varsa zaten ilk önerilen motorlar zamanla kesmicek bir üste çıkmak isticeksin şimdiden sana kolay gelsin dostum

ekstra dominar 400 olabilir ileride geçebileceğin

Son düzenleme:

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
parça problemi var o motorda diye biliyorum

ya hep kötü haber veriyor gibi hissettim kendimi de mondial de de yedek parça sıkıntısı var diye biliyorum

çok emin olmadan öneriyorum rks winner 200 var bi bak istersen,

rks 125 r a bakabilirsin,

başka da cross dışı aklıma gelmiyor dostum sanırım benim limitim bu :/ (keşke bi 5-6 santim kısa olaydın be gocaoğlan)

bence cross alıp sür iyice öğrenene kadar hafif hafif para biriktir, üstüne koyup 600 lüklere geçersin anca öyle boya göre motor alabilirsin. Ya da Cruiser motor bakman lazım Falcon freedom 250 olabilir.motora ilgin varsa zaten ilk önerilen motorlar zamanla kesmicek bir üste çıkmak isticeksin şimdiden sana kolay gelsin dostum

ekstra dominar 400 olabilir ileride geçebileceğin
Hocam 70K fiyata 2022 model 1500km de RTR 200 buldum ne diyorsunuz?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Sıfır olarak o paraya Drift L'den iyisi yok.

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,082
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Hocam bence parayı dolara falan bas biraz daha çalış butceyi 100+ yapıp tekrar konu aç (YTD)

Top Bottom