Neler Yeni

Öneri 750K Araba Onerisi

emre_ç

80+
Hocam gerekirse o parayi harcamaz dolmusla gezerim ama 1.4 egea almam. 1.6 megane da almam. Butceyi 800-850 civarina cikarmayi deneyecegiz. O zaman 1.5-1.6 dizel focus, 1.6cdti-1.4t astra veya 1.6cdti insignia alinabiliyor.
Atmosferik bir çok araç kullandım neden bu kadar ön yargılısınız anlamadım. Atmosferik araba deviri sever rampayi 5.viteste çıkarsan tabi atmosferik gitmez.
Bütçenizi arttırırsanız 1.6cdti Insignia da iyidir. D segment konforlu bir araba

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,750
İsim
ege erdem demirelli
Atmosferik bir çok araç kullandım neden bu kadar ön yargılısınız anlamadım. Atmosferik araba deviri sever rampayi 5.viteste çıkarsan tabi atmosferik gitmez.
Bütçenizi arttırırsanız 1.6cdti Insignia da iyidir. D segment konforlu bir araba
Hocam uzun suredir yalnizca dizel kullandik. Cok kisa sure de turbo benzin. Yasadigim yerinde rampa oldugunu varsayinca atmosferikler bize cok agir geliyor. Ayrica torku az oldugu icin cok devir ceviriyor bu yuzden de cok fazla yakit yakiyor. 1.5-1.6 dizel bir arac ortalama 6-7 yakilirken atmosferik benzinliler ile 9 alti gorunmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ornegin suanki connect 2.viteste rahatlikla kalkip gidebiliyor.

emre_ç

80+
Hocam uzun suredir yalnizca dizel kullandik. Cok kisa sure de turbo benzin. Yasadigim yerinde rampa oldugunu varsayinca atmosferikler bize cok agir geliyor. Ayrica torku az oldugu icin cok devir ceviriyor bu yuzden de cok fazla yakit yakiyor. 1.5-1.6 dizel bir arac ortalama 6-7 yakilirken atmosferik benzinliler ile 9 alti gorunmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ornegin suanki connect 2.viteste rahatlikla kalkip gidebiliyor.
Haklısın hocam uzun süre dizel kullandıktan sonra atmosferike alışmak kolay değil. Hayırlısı olsun şimdiden

Top Bottom