Neler Yeni

..

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Qwerta7
Ekran Kartı AMD Radeon R7 240 4GB
İşlemci Markası Intel Core i5
İşletim Sistemi Freedos
Ram16 GB
SSD Kapasitesi 256 GB

Bu PC yi alırsam hangi İşletim sistemini indirmeliyim ve GTA5, Valorant, CS:GO da low grafiklerde kaç fps verir?
Ayrıca Minecraft oynamaya bayılırım Minecraftta kaç fps alır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.pazarama.com/turbox-tx3...ri_cpc&utm_campaign=Cimri_mobil_Cimri-urunler sistem bu

Catlin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Uğur Yaşlak
Ekran Kartı AMD Radeon R7 240 4GB
İşlemci Markası Intel Core i5
İşletim Sistemi Freedos
Ram16 GB
SSD Kapasitesi 256 GB

Bu PC yi alırsam hangi İşletim sistemini indirmeliyim ve GTA5, Valorant, CS:GO da low grafiklerde kaç fps verir?
Ayrıca Minecraft oynamaya bayılırım Minecraftta kaç fps alır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.pazarama.com/turbox-tx3...ri_cpc&utm_campaign=Cimri_mobil_Cimri-urunler sistem bu
bu sistemi almanızı önermem. Mümkünse ikinci elden kat ve kat daha iyi bir sistem toplayabilirsiniz

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Açmaz bu oyun falan, almayın bunu. İkinci el Rx 580 veya GTX 1060 sistem toplanır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Qwerta7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu sistemi almanızı önermem. Mümkünse ikinci elden kat ve kat daha iyi bir sistem toplayabilirsiniz
2. El toplarken dikkat etmem gerekenleri söyleyebilirmisiniz lütfen ve bende baya 2. El düşündüm ama ya bi sorun çıkarsa diye vazgeçiyordum ayrıca parçaları birleştirmeye hakim değilim şimdi işlemciyi falan takarken kırarsam çok üzülürüm

Catlin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Uğur Yaşlak
2. El toplarken dikkat etmem gerekenleri söyleyebilirmisiniz lütfen ve bende baya 2. El düşündüm ama ya bi sorun çıkarsa diye vazgeçiyordum ayrıca parçaları birleştirmeye hakim değilim şimdi işlemciyi falan takarken kırarsam çok üzülürüm
Hocam eğer kuşkulanıyorsanız ilk başta apu bir sitem ( Ekran kartı olmayan, İşlemcinin ekran kartı kullanılır) toplayıp sonradan ekran kartı alabilirsiniz. İkinci el sistem toplarken parçaların sağlamlığı ve herhangi bir arıza çıkıp çıkmadığını bilmek önemlidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Qwerta7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam eğer kuşkulanıyorsanız ilk başta apu bir sitem ( Ekran kartı olmayan, İşlemcinin ekran kartı kullanılır) toplayıp sonradan ekran kartı alabilirsiniz. İkinci el sistem toplarken parçaların sağlamlığı ve herhangi bir arıza çıkıp çıkmadığını bilmek önemlidir.
Tamam sağolun ben bi gezinim 2. El piyasasında

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
TurboX, Izoly, Dragon gibi firmalar görünce uzak durun. Kimseye aldırtmayın.

Top Bottom