Neler Yeni

80+ Üyeler İçin Denetleme Gelemez Mi?

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
Ne alaka? Sen 6.000 TL bütçeli bir sisteme 10k lık sistem önerirsen ben uyarıyı veririm. İster yanlış bilgilendirme ister konuyla alakasız mesaj. Biz uyarı vermedikçe suyunu çıkarıyor bazıları.
Onu demedim ben. Mesela birisi 300 TL mouse önerisi konusuna G102 LS önerse uyarı mı yiyecek? Öyleyse saçma bence. Saçma bir öneriyse konu altında saçma olduğunu söyler ve daha iyi bir öneri yaparsın, uyarı vermek saçma.
Fikir ayrılığı ayrı öneri isteyeni zor duruma sokmak ayrı. Gidip saçma sapan bir sistemi aldırsaydı biri sana?
Uyarı vermek saçma bence yine de. Konu altında önerisinin saçma olduğunu söyleyip daha iyi bir öneri yapmak yeterli.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,794
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Onu demedim ben. Mesela birisi 300 TL mouse önerisi konusuna G102 LS önerse uyarı mı yiyecek? Öyleyse saçma bence. Saçma bir öneriyse konu altında saçma olduğunu söyler ve daha iyi bir öneri yaparsın, uyarı vermek saçma.

Uyarı vermek saçma bence yine de. Konu altında önerisinin saçma olduğunu söyleyip daha iyi bir öneri yapmak yeterli.
Bahsettiğimiz şey nadir yaşanan uç bir örnek. 15000 TL'ye Apu sistem önermek gibi gibi...

whoamii

80+ Silver
O şekilde de konu hakkında hiçbir bilgisi olmayan konu sahiplerinin kafası karışıyor. Mesela 8k bütçe isteyen bir üyeye 1660S sistem atıyorum fakat başka bir üye gelip adama ayrı ayrı 1650S sistem topluyor. Konu sahibi de hangisinin daha iyi olduğunu bilmediği için kafası karışıyor.

Avolay

80+ Gold

whoamii

80+ Silver
Excalibur önerenleri bir gün yakacağım böyle tek tek bulup.
45xlp1.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,410
Üyeler
142,917
Son üye
hawkddf
Top Bottom