Neler Yeni

8000-9000 arası sistem önerisi

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, müzik, futbol.
İkisinden de stok kalmamış? Ayrıca amd sistem hiçte iyi değil. İşlemci 3600 den bile kötü, ana kart b450m pci 3.0 da çalışıyor, ssd okuma yazması leş. 9700 tl ye ekran kartı yönünden zayıf kabul ediyorum ama diğer donanımlar üzerinden çok daha iyi bir sistem, iki sistemin arasında ki fps farkı çok olmaz yani

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
İkisinden de stok kalmamış? Ayrıca amd sistem hiçte iyi değil. İşlemci 3600 den bile kötü, ana kart b450m pci 3.0 da çalışıyor, ssd okuma yazması leş. 9700 TL ye ekran kartı yönünden zayıf kabul ediyorum ama diğer donanımlar üzerinden çok daha iyi bir sistem, iki sistemin arasında ki fps farkı çok olmaz yani
? tamam 3600'den kötü. Senin attığın sistemde PCI3.0 çalışıyor. Okuma yazma oyunlarda bir şey ifade etmiyor neredeyse. bari doğru argüman sun. desen Dramsiz SSD sıkıntı çıkarabilir anlarım. Attığın PSU'mu daha kaliteli? Rampage PSU'ların daha iyi lehim kalitesi var ondan :D.

FPS Farkı olmaz dediğinde bu mu :D
1656082275874.png

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
? tamam 3600'den kötü. Senin attığın sistemde PCI3.0 çalışıyor. Okuma yazma oyunlarda bir şey ifade etmiyor neredeyse. bari doğru argüman sun. desen Dramsiz SSD sıkıntı çıkarabilir anlarım. Attığın PSU'mu daha kaliteli? Rampage PSU'ların daha iyi lehim kalitesi var ondan :D.

FPS Farkı olmaz dediğinde bu mu :D
Alıntıyı görüntüle
Al rampage psu da coil whine dan seni nasıl uyutmuyor gör :D Ayrıca kendi psu daha kaliteli demedim uydurma, gayet kaliteli dedim. Hepsini geçtim neyin tartışmasını yapıyoruz stok bitmiş ben kötü bir sistem mi dedim ekran kartı yönünden kötü ama diğer parçaları mudail veya daha iyi bir sistem topladım. 10k tl ye 2060 nerede bulcan ki

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Al rampage psu da coil whine dan seni nasıl uyutmuyor gör :D Ayrıca kendi psu daha kaliteli demedim uydurma, gayet kaliteli dedim. Hepsini geçtim neyin tartışmasını yapıyoruz stok bitmiş ben kötü bir sistem mi dedim ekran kartı yönünden kötü ama diğer parçaları mudail veya daha iyi bir sistem topladım. 10k TL ye 2060 nerede bulcan ki
5 saat önce buluyordun dedim. 2 ay öncede bulunuyordu. 1 hafta içinde yine bulunacak %90 :D 9499 TL'ydi bu arada AMD'li sistemin fiyatı.
Ben Rampage PSU alınır mı dedim? Dedim ki VX Plus'un lehimleri rampage'in PSU'larından bile kötü :D Bu sabah stoğu vardı zaten sistemin. Arkadaş gidip aradaki 40 FPS fark ve RTX+DLSS desteği sorun olmayacak diyorsa rahatlıkla alabilir sistemini. ama şöyle alsa daha iyi.

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
5 saat önce buluyordun dedim. 2 ay öncede bulunuyordu. 1 hafta içinde yine bulunacak %90 :D 9499 TL'ydi bu arada AMD'li sistemin fiyatı.
Ben Rampage PSU alınır mı dedim? Dedim ki VX Plus'un lehimleri rampage'in PSU'larından bile kötü :D Bu sabah stoğu vardı zaten sistemin. Arkadaş gidip aradaki 40 FPS fark ve RTX+DLSS desteği sorun olmayacak diyorsa rahatlıkla alabilir sistemini. ama şöyle alsa daha iyi.
Evet böyle de mantıklı olabilir https://www.hepsiburada.com/sharkoo...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.83.3
verebiliyorsa 100 lira daha versin hem sertifikası daha iyi hem sharkoon

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
Kötü model. 4 korumalı. 2 koruması eksik. "hem Sharkoon" diye bir olay yok. Eski bir PSU. iç kalitesi iyi değil. attığım XPG Pylon tokatlar bunu. zaten XPG Pylonda +80 sertifikalı. 650w veriyor 12V'dan.
anladım öğrenmiş oldum dedikleriniz doğru ise xpg daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cem özdemir
Ee aca ben bi soru sormustumda cevap gelmemosti max 8000 olacak sekilde en az 8gb ramli olucaksekilde bir telefon varmi oyun oynarken uzmeyecek bir cihaz hani coooook iyiyse 9000tlye cikarim

Top Bottom