Neler Yeni

Yardım 8000 TL 30 inç ve üstü monitör tavsiyesi

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
Lg ile Samsung hâlâ favorim ah terazi burcu kararsızlığı şaşırt
va da alınır ama ips de önerebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu da var bide son kozum buda :D https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-msi-g321q-31-5-1-ms-wqhd-oyuncu-u-fiyati,309883677.html
Bak bu da iyiymiş
Çık işin içinden hangini Alcam ben bunlardan :D

Bak bu da iyiymiş
Gerçi bu monitör işi itopyaya bağlı iademi alırlarsa Alcam

ÖmerT/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer Tunagür

Bak bu da iyiymiş
3 ü de mükemmel hocam ben öneri verdim karar sizin lg ultragear serisi iyidir msi zaten 8k lardan sonra kalite veriyo baya monitörlerde 2k kısmında samsung biraz daha düşük kalıyor bence arada

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
Hocam sağol valla bissürü monitör attın gece gece muhtemelen ya LG tercih edicem ya Samsung en başta iadenin gerçekleşmesi lazım tabi ama nasip kısmet bakalım

3 ü de mükemmel hocam ben öneri verdim karar sizin lg ultragear serisi iyidir msi zaten 8k lardan sonra kalite veriyo baya monitörlerde 2k kısmında samsung biraz daha düşük kalıyor bence arada
Öyle mi hocam, bizim salonda da Samsung var TV 4k o da güzel ama düşük boyutta nasıldır bilemiyorum 140 ekran TV monitle bir olmaz elbet

ÖmerT/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer Tunagür
Hocam sağol valla bissürü monitör attın gece gece muhtemelen ya LG tercih edicem ya Samsung en başta iadenin gerçekleşmesi lazım tabi ama nasip kısmet bakalım
beni uyku tutmuyo can sıkıntısından girdim foruma sizi gördüm ben seviyorum böyle öneriler atmayı ben teşekkür ederim

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
beni uyku tutmuyo can sıkıntısından girdim foruma sizi gördüm ben seviyorum böyle öneriler atmayı ben teşekkür ederim
Rica ederim hocam ne demek bende aynı uyuyamıyorum tyt idi ayt idi mezuna bıraktık başımıza iş mi aldık iyi mi oldu bilemiyorum kafa dağıtmaya burda sizlerle sohbet muhabbet ediyorum sarıyor. birde yeni şeyler alcakken tavsiye almayı seviyorum

ÖmerT/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer Tunagür
Rica ederim hocam ne demek bende aynı uyuyamıyorum tyt idi ayt idi mezuna bıraktık başımıza iş mi aldık iyi mi oldu bilemiyorum kafa dağıtmaya burda sizlerle sohbet muhabbet ediyorum sarıyor. birde yeni şeyler alcakken tavsiye almayı seviyorum
bide şu da versusdan karşılaştrması buna bakın bide https://versus.com/tr/lg-ultragear-32gp750-b-32-vs-msi-g321q-32

düzenli 3 4 saat çalışsanız bu iş tamam hocam takmayın bunları bugün olmaz yarın olur

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
bide şu da versusdan karşılaştrması buna bakın bide https://versus.com/tr/lg-ultragear-32gp750-b-32-vs-msi-g321q-32

düzenli 3 4 saat çalışsanız bu iş tamam hocam takmayın bunları bugün olmaz yarın olur
MSI da parlama önleyici bile varmış odam yoğun güneş ışığı alıyor aşırı işime yarayabilir

İnşallah hocam yapıyoruz bişeyler rabbim karşılığını almayı nasip eder umarım

ÖmerT/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer Tunagür
MSI da parlama önleyici bile varmış odam yoğun güneş ışığı alıyor aşırı işime yarayabilir

İnşallah hocam yapıyoruz bişeyler rabbim karşılığını almayı nasip eder umarım
inşallah iyi yerlere gelirsiniz hocam

Valla evet fiyatıda uygun bütçeyi aşmıyor büyüklüğüde iyi biraz videolarına bakayım nası görünüyor
neyse ben sizi tutmayayım görüşürüz hocam

4060fetişlidinazor

80+ Bronze

Estağfurullah hocam işim gücüm yok derside hallettim zaten bugün erkenden
Sağol iyi dileklerin için
Görüşmek üzere hakkını helal et o kadar öneri attın zaman ayırdın

Son bişey sormak istiyorum benim küçük kardeş ısrarla Asus istiyor asusun var mı bu fiyatlara bu özelliklerde monitörü ben pek rastlamadım da biliyosanız eğer

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efekan Alemdar
https://www.akakce.com/monitor/en-u...-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,2018302587.html Normalde şu çok iyi aklımda bunu almak vardı fakat tek satılan yer var o da 35k ya koymuş fakat normal piyasası 13 14k arası. Eğer bunun fiyatı düşmez ise Lg'nin 31,5 inç 2k monitörü var o da 9 11k arası. Onu alacağım. Şuanki monitörüm 1080p 24 inç LG ve renkler açısından, ghosting'in hiç olmaması açısından mükemmel. Filmlere color vs işler yaptığım için dorğu renkler açısından gayet memnunum ondan dolayı ya Dell yada LG alacağım. Bu iki model takibinde olsun.

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
https://www.akakce.com/monitor/en-u...-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,2018302587.html Normalde şu çok iyi aklımda bunu almak vardı fakat tek satılan yer var o da 35k ya koymuş fakat normal piyasası 13 14k arası. Eğer bunun fiyatı düşmez ise Lg'nin 31,5 inç 2k monitörü var o da 9 11k arası. Onu alacağım. Şuanki monitörüm 1080p 24 inç LG ve renkler açısından, ghosting'in hiç olmaması açısından mükemmel. Filmlere color vs işler yaptığım için dorğu renkler açısından gayet memnunum ondan dolayı ya Dell yada LG alacağım. Bu iki model takibinde olsun.
Tamamdır reisim dediğin LG bu konuda bahsi geçen Ömer hocamın attığı LG mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,177
Üyeler
157,340
Son üye
Daynara
Top Bottom