Neler Yeni

820 TL'ye anker r50i aldım sizce doğru mu yaptım?

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Hikmet Çalı
Arkadaşlar anker r50i sipariş verdim 820tlye sizce değer mi? 1000 liraya kadar başka kulaklık alınır mıydı?

MuratGH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Murat GH
Çok doğru yaptın. Baslarından tizlerinden şarjından çok memnun kalacaksın. Fİyatına göre iyi kulaklık olur kendisi. :)

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Hikmet Çalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok doğru yaptın. Baslarından tizlerinden şarjından çok memnun kalacaksın. Fİyatına göre iyi kulaklık olur kendisi. :)
Kullanıyor musunuz hocam? Müzik dinlemek için alıyorum müzik performansı iyi mi?

MuratGH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Murat GH
Çünkü kaybedene kadar kullandım.

Ekler

• kulak.jpeg
    kulak.jpeg
    218.5 KB · Hit: 18

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Hikmet Çalı

MuratGH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Murat GH
Kullanıyor musunuz hocam? Müzik dinlemek için alıyorum müzik performansı iyi mi?
Öncesinde Steel series Kz gibi kulaklıklar kullandı isen tabi ses kalitesi biraz düşük gelir. Ancak ilk kablosuz kulaklığın ise fazlası ile baslar tizler ses yüksekliği tatmin eder.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Hocam 2021 kasım ayından beri anker q10 kullanıyorum.Kulaklığı her koşulda zorladım bana mısın demedi.Ek olarak performansı falan baya çok hoşuma gitmişti.Artık kulak içine geçmenin zamanı geldi diyip r50i aldım fakat beklentilerimi o kadar karşılamadı.Bilmiyorum belki kulak üstüne alıştığım içindir fakat anker q10 da ki gibi sahne performansını alamadım.

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Hikmet Çalı
Öncesinde Steel series Kz gibi kulaklıklar kullandı isen tabi ses kalitesi biraz düşük gelir. Ancak ilk kablosuz kulaklığın ise fazlası ile baslar tizler ses yüksekliği tatmin eder.
Hocam bundan önce kablosuz kulaklık kullanmadım elimde sadece hs50 pro var.

MuratGH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Murat GH
Hocam 2021 kasım ayından beri anker q10 kullanıyorum.Kulaklığı her koşulda zorladım bana mısın demedi.Ek olarak performansı falan baya çok hoşuma gitmişti.Artık kulak içine geçmenin zamanı geldi diyip r50i aldım fakat beklentilerimi o kadar karşılamadı.Bilmiyorum belki kulak üstüne alıştığım içindir fakat anker q10 da ki gibi sahne performansını alamadım.
Kulakiçi kulaklık hakkında konuşuyoruz. Kulaküstü kulaklıklar benim diyen kulakiçi kulaklıkları tokatlar. Kıyaslamak biraz garip olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bundan önce kablosuz kulaklık kullanmadım elimde sadece hs50 pro var.
En sevdiğin baslı tizli parçaları aç. İkisindende dinle. Kararını ver. Pek fark edeceğini düşünmüyorum. Hatta baslarda geçeceğini tahmin ediyorum.

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Hikmet Çalı
Kulakiçi kulaklık hakkında konuşuyoruz. Kulaküstü kulaklıklar benim diyen kulakiçi kulaklıkları tokatlar. Kıyaslamak biraz garip olur.
Hocam abime tcl move audio s106 almıştık r50i gelince onla karşılaştırırım sonuçlarıda konu açıp paylaşırım.

MuratGH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Murat GH
Hocam abime tcl move audio s106 almıştık r50i gelince onla karşılaştırırım sonuçlarıda konu açıp paylaşırım.
Hiç kıyaslama senin kulaklığın tokatlar geçer. Kıyaslama bile yapmana gerek yok.
Arctis pro gamedac kullanıyorum kulak üstü olarak. Oyunlar için almıştım. Pahalıdır ancak parasının hakkını sonuna kadar verir. İnan ki aldığın kulaklıktan pişman olmayacaksın.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Mesaj otomatik birleştirildi:

En sevdiğin baslı tizli parçaları aç. İkisindende dinle. Kararını ver. Pek fark edeceğini düşünmüyorum. Hatta baslarda geçeceğini tahmin ediyorum.
Kıyaslama yapmadım fakat kulak üstü modeli kadar basarılı olmadığını belirttim.Arkadaşımda ht 05 var.Tizleri daha iyi verdiğini belirtti.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,927
Üyeler
140,727
Son üye
Orhankayra
Top Bottom