Neler Yeni

Rehber 8400 TL Ye Nasıl Gaming Sistem Dizilir

lydran

80+
Sarı sitedeki herkesin sana geri dönüş yapacağını garantisi yok Ben zaten senin bu hattın ilanları kendi Bilgisayarımı toplarken mesaj attı ve geri dönüş yapmıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani bana sahibinden'den ürünün adını yazıp oraya en düşük fiyata ayarlayıp filtreyi bana ilanları atma kanka

Ve sen bir adet 16 GB 3200 MHz RAM almışsın ve zaten bunun fiyatı 890 lira doğrarız 2 tane 8 GB onu Toplam 16 GB RAM alırsan 1000 TL ediyor

Ve hepimiz amd'nin hala 500'e 6.000 serisinde watman hataları Driver hataları ve diğer bir sürü performans düşüklüğünü biliyoruz yani AMD rx600 alacağıma gidip nvi diye 1660 süperli sistem alırım 500 lira veya 1000 TL aşağı alırım gider nvidia alırım

Hatta gider 500 TL koyar rtx 2060 alirsin1660 süper istemiyorsan rtx istiyorsan
Yanmışsın diye yorumladım.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Güzel rehber hazırlamışsınız elinize sağlık, bu fiyata daha iyisi toplanır mı bilmiyorum piyasa hakkında şu an bilgim yok. Diziliyorsa bile emek verilmiş bir konu boş tartışmaların lüzumu yok.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Mertol
Sarı sitedeki herkesin sana geri dönüş yapacağını garantisi yok Ben zaten senin bu hattın ilanları kendi Bilgisayarımı toplarken mesaj attı ve geri dönüş yapmıyorlar

Yani bana sahibinden'den ürünün adını yazıp oraya en düşük fiyata ayarlayıp filtreyi bana ilanları atma kanka

Ve sen bir adet 16 GB 3200 MHz RAM almışsın ve zaten bunun fiyatı 890 lira doğrarız 2 tane 8 GB onu Toplam 16 GB RAM alırsan 1000 TL ediyor

Ve hepimiz amd'nin hala 500'e 6.000 serisinde watman hataları Driver hataları ve diğer bir sürü performans düşüklüğünü biliyoruz yani AMD rx600 alacağıma gidip nvi diye 1660 süperli sistem alırım 500 lira veya 1000 TL aşağı alırım gider nvidia alırım

Hatta gider 500 TL koyar rtx 2060 alirsin1660 süper istemiyorsan rtx istiyorsan
Adamlar dönmese bile daha yüksek fiyatlı ilanlardan da illaki birini bu fiyata hatta daha düşüğe alabilirsin. Arkadaşın attığından daha düşük fiyata bile gelebilir hepsi

Top Bottom